DRAMAT PSÓW W PSEUDO-SCHRONISKU W RUSKIEJ WSKI KOŁO EŁKU !!!

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

niepokolorowanka
Posty:20
Rejestracja:30 czerwca 2012, 01:39

29 września 2012, 11:31

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI ze strony http://www.facebook.com/DokonczmySpr...iejWsiruskiejW KONIEC MORDOWNI W RUSKIEJ WSI !!! SPÓŁKA EKO-AR OGŁOSIŁA UPADŁOŚĆ !!! BĘDZIE NOWY PRZETARG NA PROWADZENIE SCHRONISKA !

Cytaty ze strony:

Admin strony: "Co do Ruskiej Wsi....potrzebni są ludzie z okolic,żeby monitowali co teraz się dzieje w schronie, bo nie wiemy jak teraz będą miały psy aż przejmie je po przetargu ktoś inny...potrzebni są Wolontariusze...trzeba zmobilizować Ełk...do adopcji...tam są jeszcze psy...którymi jakoś musimy się zaopiekować!"

Admin strony: "Na razie trzeba do tej pory jakoś pomóc tym co zostały..bo teraz to już tych bandziorów nie będzie nic obchodzić..."

Admin strony: "(...) bandziory nie będą już prowadzić schronu ale zostało im tam jeszcze ok 100 psów,które są podobno zabezpieczone..."

Admin strony: "Dostaliśmy teraz od Fundacji Rottka informację,że do końca listopada zwierzaki są zabezpieczone..."

Agnieszka Wierzbicka z OTOZ Animals Elbląg: "Koniecznie KONKURS - NIE PRZETARG. Trzeba przekonać Prezydenta Ełku, żeby zorganizował konkurs na prowadzenie schroniska, że to jest korzystniejsze dla budżetu miasta. Organizacja prowadząca schronisko będzie musiała dołożyć do prowadzenia schroniska A NIE NA NIM ZARABIAĆ!!!!"


ODE MNIE WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH ZAANGAŻOWANYCH W SPRAWĘ, ZARÓWNO ORGANIZACJI, JAK I OSÓB PRYWATNYCH, DLA TYCH KTÓRZY POMOGLI W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJĘ AGNIESZCE PAWLICKIEJ Z FUNDACJI ROTTKA (Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ;))

Pamiętajcie, że zostało złożone doniesienie do prokuratury i sprawa znajdzie finał w sądzie. Śledźcie losy pana Palczewskiego dalej :)
Udu123
Posty:30
Rejestracja:20 listopada 2012, 18:34

14 grudnia 2012, 12:27

Wiecie co ja urodziłam się w Grajewie moja mama w Ełku a moja babcia w Kałęczynie. Znamy tamte schronisko doskonale moja babcia ma 5 psów na potwórku wszystkie z tego schornu mój tata też mi 2 przywiózł i jak mojej babci zdechnię lub mi bierzemy nowe z tamtąt okropnie tam jest.

Co prawda mieszkam w Tarnowie ale tobiero od 3 lat a w styczniu się wyprowadzam do babcia wysyła nam szczeniaki wójek je nam wozi żeby się upewnić czy nie mają choroby lokomocyjnej bo my często jeździmy z małopolski na warmię i mazury!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości