Zakatowana suka rasy amstaf - Rzeszów

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ania05

01 marca 2013, 13:19

Gdzie takie potwory się rodzą ..............takich gnoi powinno się eliminować ze społeczeństwa za pomocą strzału w łeb ,nie więzienie ,nie grzywny tylko kula w łeb .I do wspólnego dołka pod płotem .
asja.w
Posty:5
Rejestracja:23 lutego 2013, 20:36

01 marca 2013, 14:38

Popieram. Każdy kto jest w stanie zrobić coś takiego zwierzęciu, potrafi też zabić innego człowieka. Kary za takie czyny powinny być zdecydowanie wyższe. jak tak można, one też czują, strach, ból... i rozumieją więcej niż się nie którym wydaje. Ten kto nie lubi zwierząt nie może być dobrym człowiekiem.

Mam nadzieję i mocno w to wierzę, że to zło do tego "człowieka" wróci.
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

01 marca 2013, 14:51

Jakim potworem trzeba być? Nie człowiekiem, nie zwierzęciem ale najgorszym z potworów. Jak patologiczne trzeba mieć emocje by zrobić coś takiego?! Boję sobie wyobrazić przez co przeszedł ten pies, ogrania mnie złość i jakbym dorwała kogoś takiego to ja bym mogła iść siedzieć ale nie wyszedłby z tego cało. Kula w łeb jest zbyt humanitarna. Tortury by błagał o śmierć.
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

01 marca 2013, 15:10

tak, sprawa jest okropna. nawet nie chcę myśleć, co ten pies musiał czuć. mam nadzieję, że uda się to nagłośnić na tyle, że sprawcy zostaną znalezieni i odpowiednio potraktowani.
asja.w
Posty:5
Rejestracja:23 lutego 2013, 20:36

01 marca 2013, 15:25

http://otoz.pl/walki-psow-w-polsce-trag ... sy-amstaf/

również amstaf... CO sie dzieje z tymi ludzmi..?? :(
ania05

01 marca 2013, 15:35

Seiti po co marnować czas na tortury ,ja już dam te 5 zł na nabój i trzeba iść telewizję obejrzec a grabarz za niewilką opłatą zrobi swoje ,w końcu też bidak chce zarobić .I wiecie co wydaje mi sie że publikwoanie takich zdjęć z dokładnym opisem co tez psu zrobiono daje pomysły nastepnym debilom i zwyrodnialcom na pomysłowe zabawy .Zdjęcie żeby dorwac te potwory (przepraszam potwory za użycie określenia )ale bez szczegółów .
asja.w
Posty:5
Rejestracja:23 lutego 2013, 20:36

01 marca 2013, 15:41

ania05 pisze:Seiti po co marnować czas na tortury ,ja już dam te 5 zł na nabój i trzeba iść telewizję obejrzec a grabarz za niewilką opłatą zrobi swoje ,w końcu też bidak chce zarobić .I wiecie co wydaje mi sie że publikwoanie takich zdjęć z dokładnym opisem co tez psu zrobiono daje pomysły nastepnym debilom i zwyrodnialcom na pomysłowe zabawy .Zdjęcie żeby dorwac te potwory (przepraszam potwory za użycie określenia )ale bez szczegółów .

Tak, myślę że masz rację, psycholi nie brakuje. Ja jestem przede wszystkim za publikacją po odnalezieniu sprawcy/sprawców ryja wraz z imieniem i nazwiskiem do wiadomości publicznej.
ania05

01 marca 2013, 17:32

A tak tak ,ryje na plakatach i dane osobowe łącznie z adresem ,myślę żę nie wyszli by za szybko z domu ............
89ola
Posty:745
Rejestracja:28 stycznia 2013, 14:27

01 marca 2013, 18:11

po 1. czy tacy ludzie nie mogą trafić na psy który będą się bronić? takie co to człowiekowi prędzej rękę odgryzą niż dadzą się uderzyć?! żeby chociaż siły były wyrównane, przez to rodzi się nr2 czyli gdzie do cholery są te krwiożercze amstafy co to tylko o ludzkim mięsie marzą i czekają tylko na odpowiedni moment?! ostatnio mam dziwne wrażenie że ofiarą padają najczęściej psy ras uznawanych przez społeczeństwo za agresywne :?
po 3. nawet jak człowieka złapią? co to da? dostanie zawiasy w najlepszym wypadku i jeszcze koledzy mu pogratulują że go policja zabrała, że miał sprawę i nikt nie będzie na tyle głupi by zwrócić potworowi uwagę bo będzie się bać czy jego dziecko nie skończy jak ten pies. gdyby to było u mnie na ulicy to tak by to właśnie wyglądało.
Rogerek
Posty:10
Rejestracja:07 lutego 2013, 17:34

24 czerwca 2013, 16:34

od miesiąca mam szczeniaka amstaff i chociaż mała ma swoje humorki, to jest neisamowicie słodka. Nie rozumiem jak można dopuścić się takiego okrucieswa ne tylko jeśli w grę wchodzi pies, ale także każde inne zierzę. Ludzie.. przecież one jak każdy z nas ma uczucie, potrzebuje ciepła, poświęcenia czasu i czułości. Wymieniłam niewiele z tak wielu... Żal że takie potwory chodzą po tym świecie -.-
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości