'Święta' Fundacja Emir usypia psy :/

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ilonciajestem
Posty:2
Rejestracja:20 kwietnia 2013, 23:28

23 lipca 2013, 21:39

mnie dzis pani Krystyna Sroczynska-prezes Emira straszyla sadem i nawiazka na ich fundacje w wysokosci 10.000 zl,bo wkleilam ten atykul,kazdy ma prawo wiedziec wszystko o kazdej fundacji,to sa nasze pieniadze.
lacrima
Posty:3
Rejestracja:27 stycznia 2011, 19:45

24 lipca 2013, 11:22

ilonciajestem tak z ciekawości: dużo tych pieniędzy dałaś Emirowie? Bo jeśli nie dałaś to nie martw się tak o te pieniądze, bo nie masz nic do nich. Moje pieniądze nie są Twoje, więc nie pisz, o nich "nasze". Każdy ma prawo wiedzieć tyle o fundacji ile dopuszczają przepisy. A czego Ty nie wiesz i przebierasz nogami, żeby dowiedzieć się? Konkretnie. Czyli dwa pytania: ile dałaś pieniędzy emirowi i czego nie wiesz o tej fundacji?
ilonciajestem
Posty:2
Rejestracja:20 kwietnia 2013, 23:28

24 lipca 2013, 13:13

wszyscy moi znajomi wplacaja na OTOZ-Gliwice,lub schroniska w Gliwicach i Zabrzu,a co do sadu to jest ,prawdopodobnie wlasciciel psow sie nie pojawil ,dlatego tak to sie skonczylo,a co do samej Krystyny Sroczynskiej i Emira,przypomina mi ta pewna partie i osobe,wszedzie awantury i straszenie sadami,sami sobie szkodza i tyle w temacie...DŻEM-'"LUNATYCY OTACZAJA MNIE"
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

24 lipca 2013, 17:46

....
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości