Takie tam różniaste sprawy

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

29 listopada 2013, 18:37

Zapraszamy do owego linka ponownie bo już zaczęto się z nią rozprawiać

Dziergam chustę dla bratowej niby trudna nie jest ale jest tam parę rzeczy, których nigdy nie robiłam. Szło mi bardzo dobrze aż do zmiany koloru nici, czyli... do rzędu drugiego :mrgreen:
ania005

29 listopada 2013, 18:43

Snedronningen pisze:Zapraszamy do owego linka ponownie bo już zaczęto się z nią rozprawiać

Dziergam chustę dla bratowej niby trudna nie jest ale jest tam parę rzeczy, których nigdy nie robiłam. Szło mi bardzo dobrze aż do zmiany koloru nici, czyli... do rzędu drugiego :mrgreen:
Chcesz żebym była rośliną pod respiratorem ?nie wiesz ze o tej porze porządne ludzie jedzą kolację ?
Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

29 listopada 2013, 18:47

kolację? Ja dopiero obiad szamię.
ania005

29 listopada 2013, 19:57

Snedronningen pisze:kolację? Ja dopiero obiad szamię.
Toż przecie napisałam że porządne ludzie :mrgreen:
ania005

30 listopada 2013, 08:19

Wielka kobita ,toż to mastodont jakiś .Ale dziewczyny nie psujmy sobie nastroju świątecznego tą kobietą .Niech sobie żyje na innych forach ,bo jak wiemy żyje i zaczyna tam awantury .
Gość

30 listopada 2013, 08:37

Super wiadomości. Wszystkie podawane przez te osobe informację są klamliwe, co forum to inne. A wszędzie jej pelne!. To sie naprawde kwalifikuje do lekarza. Tylko że w poprzednim poście pomylka w nicku tej osoby i poczatku adresu mailowego. Zamiast barabasz powinno byc barbarasz - tak jak brzmi jej imie i pierwsze litery nazwiska. )).
Gość

30 listopada 2013, 08:41

A może się z nią skontaktujemy jak tak ładnie prosi? barbarasz _98@gmail.com .............
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

30 listopada 2013, 10:08

A skąd pewność, że to ta pani? Barabasz czy Barbarasz? Na początku czytałam ją jako barabasz :mrgreen: a potem szok, że to Basia. :roll:
gość01

30 listopada 2013, 10:14

Gość pisze:A może się z nią skontaktujemy jak tak ładnie prosi? barbarasz _98@gmail.com .............
Ludzie ! to na 100% nie jest ona ! Nie mylcie jakiegoś b a r a b a s z a z Barbarą Sz.
gość3
Posty:4
Rejestracja:27 listopada 2013, 11:07

30 listopada 2013, 13:09

Kurna czy was na tym forum porąbało? Odczepcie się wreszcie od tej eleonory, barbary czy barabasza,czy jak tam ją zwał baba się nie odszczekuje na wasze głupawe posty, a wy gonicie ją jak sfora wściekłych psów. To o czym jest właściwie to forum,wpisałem się do niego ale jak czytam te posty to zbiera mi się na rzyganie i za szczerość możecie mi od razu dać bana, bo szczerze mówiąc wasze towarzystwo nadaje się do małpiarni w zoo, a nie do rozmów na forum w sprawie zwierzaków.
gościówa

30 listopada 2013, 13:24

gość3 pisze:Kurna czy was na tym forum porąbało? Odczepcie się wreszcie od tej eleonory, barbary czy barabasza,czy jak tam ją zwał baba się nie odszczekuje na wasze głupawe posty, a wy gonicie ją jak sfora wściekłych psów. To o czym jest właściwie to forum,wpisałem się do niego ale jak czytam te posty to zbiera mi się na rzyganie i za szczerość możecie mi od razu dać bana, bo szczerze mówiąc wasze towarzystwo nadaje się do małpiarni w zoo, a nie do rozmów na forum w sprawie zwierzaków.
Barbaro - już wróciłaś?
SPADÓWA NA DRZEWO! NIKT CIE TUTAJ ANI NIGDZIE NIE CHCE!!!!! baboszonie głupi!
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

30 listopada 2013, 13:35

gość3 pisze:Kurna czy was na tym forum porąbało? Odczepcie się wreszcie od tej eleonory, barbary czy barabasza,czy jak tam ją zwał baba się nie odszczekuje na wasze głupawe posty, a wy gonicie ją jak sfora wściekłych psów. To o czym jest właściwie to forum,wpisałem się do niego ale jak czytam te posty to zbiera mi się na rzyganie i za szczerość możecie mi od razu dać bana, bo szczerze mówiąc wasze towarzystwo nadaje się do małpiarni w zoo, a nie do rozmów na forum w sprawie zwierzaków.
Może zadałbyś sobie trochę trudu i poczytał ile to razy stali bywalcy udzielali rad, tłumaczyli i starali się żeby czyjś pies wiódł godne życie, a właściciel wiedział co psu potrzeba. Więc raczej nadajemy się do rozmów o zwierzakach.
Nie dziwię się rozgoryczenia i wściekłości użytkowników, ta pani mocno zalazła nam za skórę, ale Ty tego nie przeczytasz bo wątki/ posty zostały usunięte. I tak w tym momencie jesteśmy sforą wściekłych psów, żądnych zemsty, przez nią odeszły już dwie osoby od których można było sporo się nauczyć. Ta kobieta nie rozumie czemu nie chcemy czerpać z jej "wiedzy", a odp jest taka prosta, bo nic nie wie. Pamiętajcie, psami można zajmować się całe życie i g**** o nich wiedzieć.

I skończmy rozmowy o niej, Słowa nic nie dadzą... :twisted:
gość3
Posty:4
Rejestracja:27 listopada 2013, 11:07

30 listopada 2013, 14:00

Doszłem do wniosku,że ja chyba jestem inny, przeczytałem posty tej eleonory w temacie żywienie,bo mam od niedawna psa i to mnie interesuje i nie znalazłem ani jednego posta w którym ona załazi za skórę.Dziwne to jest bo tam z jej postów można wyczytać ciekawe propozycje suchych karm i inne rzeczy które akurat mi się przydadzą.Piszesz że jej wątki zostały usunięte a w sumie jest ich dużo,więc kurde o co chodzi,co tu jest grane? Mam w głowie mente kaptus!
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

30 listopada 2013, 14:10

Ta pani wypowiadała się również o barfie, o którym nie miała pojęcia, o sprawach szkoleniowych, a także dzięki niej wątek o stracie został wyczyszczony i ucierpieli stali użytkownicy, nie dawała sobie nic wyjaśnić, mimo twardych dowodów na brak racji. Wszystko zaczęło się od tematu, który założyła. Dostała rady, ale widać nie tego oczekiwała.

Co do wypowiedzi o karmach... akurat do nich ja nic nie mam, chociaż producent powinien jej coś odpalać za gorliwą reklamę MM. :wink:
gość3
Posty:4
Rejestracja:27 listopada 2013, 11:07

30 listopada 2013, 15:32

Jak karmi MM psa i mu ta karma pasuje,to ja chwali. Inni też chwalą karmy po nazwie jak przypasowały ich psom i o co raban?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości