Takie tam różniaste sprawy

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ania005

30 listopada 2013, 15:47

O to raban że babus robi awantury na wszystkich forach o psach !Jest trollem .Podszywa się pod różne nicki i robi dzikie awantury podkulając potem swój ogon i biadoląc jaka ona jest pokrzywdzona Prawie zniszczyła swoim trollowaniem watek o stracie psa .Dlatego takim trollom mówimy nie !Wyssie z ciebie krew bez ugryzienia .O to raban .
gość01

30 listopada 2013, 16:16

Moi Drodzy ! przestańmy się wdawać w dyskusję z kimś kto zarejestrował się 3 dni temu na forum i nie zna całej sytuacji .Przestańmy się tłumaczyć jak uczniak przed nauczycielem . Ten gość3 koniecznie chce znów tu robić zamieszanie !Jeżeli mu tak zależy na wiedzy tej pani , to niech szuka jej porad na innych forach , na pewno ją znajdzie .
Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

30 listopada 2013, 16:47

gość03 jak chcesz sobie czytac i rozmawiać o wychowaniu, szkoleniu, żywieniu i chorobach to zapraszam do działów i tematów merytorycznych. To jest temat do pisania o pierdołach, bzdetach i durnoctwach. Nie podoba Ci się ten temat, to go nie czytaj. Nie podoba Ci się całe forum to go również nie czytaj. Proste. To jest temat od dupy maryny, a nie merytoryczny.
A jak chcemy sobie robić raban o jakąś tam osobę to sobie robić będziemy a Tobie nic do tego. Nie rozumiesz i nie musisz rozumieć, bo to nie Twoja sprawa.
gość01

30 listopada 2013, 16:50

gość3 pisze:Doszłem do wniosku,że ja chyba jestem inny, przeczytałem posty tej eleonory w temacie żywienie,bo mam od niedawna psa i to mnie interesuje i nie znalazłem ani jednego posta w którym ona załazi za skórę.Dziwne to jest bo tam z jej postów można wyczytać ciekawe propozycje suchych karm i inne rzeczy które akurat mi się przydadzą.Piszesz że jej wątki zostały usunięte a w sumie jest ich dużo,więc kurde o co chodzi,co tu jest grane? Mam w głowie mente kaptus!
Ciekawe , że w dziale żywienia nie ma ani jednego twojego postu, a eleonora jest dla ciebie jedynym autorytetem . Od razu zacząłeś się udzielać w tym temacie, żeby robić burdy ! :mrgreen: Nie dajmy się prowokować :mrgreen:
gość3
Posty:4
Rejestracja:27 listopada 2013, 11:07

30 listopada 2013, 18:08

Ludzie pogieło was jakim autorytetem po prostu w jej poście znalazłem odpowiedź na pytanie dotyczące żywienia mojego psiaka. Dalibyśta już spokój tej kobicie.
foka z Helu

30 listopada 2013, 18:11

gość3, nie logował,się by sobie tu o zwierzątkach czytać,tylko w tym wątku jest aktywny.
Gościu 3, wpadnij do mnie na ciasteczko,pomogę chętnie,wariatkowo blisko mam,zaprowadzę Cie i szarlotkę podrzucę.

Brr sztorm,na Helskiej plaży,jak na forum.
Gość

30 listopada 2013, 18:21

można ją odwiedzić na nk
gość01

30 listopada 2013, 18:39

gość3 pisze: Dalibyśta już spokój tej kobicie.
Gdzie byłeś wtedy , żeby zaapelować do tej kobiety .....żeby to ONA DAŁA NAM SPOKÓJ ?! :)
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

30 listopada 2013, 18:46

uwaga, uwaga! jako głos rozsądku podpowiadam, że to zaczyna przekraczać granice dobrego smaku.
ania005

30 listopada 2013, 19:03

Dziewczęta ,mam pytanie .Zaczęła się plucha i jak sobie radzicie z łapami psów tzn.czy myjecie za każdym porwotem czy jakaś ściereczka czy może są jakies specjalne ściereczki ułatwiające czyszczenie łap ?Ja już wysiadam ,mając kanapowo -łóżkowego .Nigdy nie da się wyczyścić do czysta . :roll: nie mówiąc o tym że prawie co tydzień zmieniam pościel bo tyle sierści .
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

30 listopada 2013, 19:48

są ściereczki z mikrofibry takie bardzo puchate, ze specjalnym wgłębieniem na łapę psa, ale osobiście nie próbowałam. my robimy hop do wanny i płukamy łapy prysznicem. czyli nie tylko my mamy sierściowy problem aktualnie..

to ta szczotka:
http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=7356
ania005

30 listopada 2013, 20:13

O kurza stopa ,fajne to to ale jakoś nie przemawia do mnie to czyszczenie ubrań tym ?Pomysł można wykorzystać ,mam podobną ściereczkę w chacie to musze zmienić bo na razie mam taki sfatygowany ręczniczek kuchenny .A ściąganie sierści z kanapy tzn ,z narzut to już mnie przerasta ...........krótka sierśc wbija się wszędzie .Kupiłam osobną szczotkę do odkurzacza żebym miała tylko do łózka i odkurzam łóżko odkurzaczem .Dzisiaj zmieniłam pościel i ciekawe kiedy będzie jak w chlewie ...
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

30 listopada 2013, 21:37

Aniu ja się pozbywam sierści z narzut zwilżoną gąbeczką do zmywania, ładnie schodzi. A po dworze, ręczniczek i wycieranko do sucha. No potem jeszcze się wyczesze i jest ok. No ale doroczne pranie Neyi mnie czeka... nie znoszę tego.
ania005

30 listopada 2013, 21:44

No też tak kombinuje i jeszcze mokrą gumowa rękawiczką ale chyba dłuższy włos to zbiera się lepiej bo taki krótki sztywny to nie bardzo ....mój jak usłyszy kąpku kąpku :mrgreen: to od razu jest pół raza mniejszy i się czołga a jak póżniej wyskoczy już obtarty z wody to tak szaleje że wszystko fruwa w domu ,no i po kąpieli to dopiero kudły wychodzą ,całe kłęby.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości