pies rozrabiak :)))

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

EVE81

14 grudnia 2006, 16:55

Witam!!

Może zaczne od opisu sprawcy całej tej sytuacji. Mam rudego 2 letniego spaniela. Gdy wychodzę do pracy zostaje sam w domu. Poczatkowo podczas mojej nieobecności wył, jednak udało mi sie ten problem jakoś rozwiązać. Wydawało się że wszystko od tej pory bedzie dobrze. Jednakże psiak znalazł sobie nowe "zajecie"- drapanie ściany. Wydrapuje on dziury w miejscach zupełnie nieokreślonych (jedna nawet przy swoim legowisku) i nie wiem zupełnie jak go trgo oduczyć. Niedługo przeprowadzam się do nowego mieszkania i nie chciałabym łatać dziur w scianie. Prosze o pomoc, co zrobić??
Awatar użytkownika
monika838
Posty:5
Rejestracja:14 listopada 2006, 15:02
Lokalizacja:Warszawa/Ząbki
Kontakt:

14 grudnia 2006, 17:03

Może powinieneś spryskać ściany sprayem odstraszającym psy:

http://www.krakvet.pl/product_info.php? ... ts_id=1737
Awatar użytkownika
EVE81
Posty:143
Rejestracja:14 grudnia 2006, 17:16
Lokalizacja:Wrocław
Kontakt:

14 grudnia 2006, 17:24

Kiedyś już próbowałam spryskiwać miejsca, które pies naddrapał, ale to nie pomogło. Jednakże dzieku za szybko odpowiedz :)
Być może był to preparat przeterminowany (dostałam od kogoś) i dlatego nie działał. Spróbuję jeszcze raz to zastosować!
Awatar użytkownika
EVE81
Posty:143
Rejestracja:14 grudnia 2006, 17:16
Lokalizacja:Wrocław
Kontakt:

02 stycznia 2007, 17:53

Witam!!
Odkąd mój mału rozrabiak dostał swoje własne legowisko nie w głowie mu drapanie ścian. :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości