NAJLEPSZY HOTEL DLA PSA W KRAKOWIE???

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

gośka78

06 maja 2013, 08:14

ja mogę polecić hotel xxxxx. Mój Labrador był tam już kilka razy i zawsze gdy go odbierałam był dobrze nakarmiony i zadowolony. Psy mieszkają w hotelu, który jest urządzony w domu Pani Dominiki, więc jest czynny cały rok i warunki są świetne. Można podjechać wcześniej i obejrzeć. Hotel jest poza krakowem więc powietrze jest też trochę czystsze :)
poopski

15 kwietnia 2014, 22:16

Każdemu, kto chce, aby jego pupil był faktycznie "zaopiekowany" z czystym sercem polecam xxxxxxxxx Dobre warunki, równie dobre podejście do psów, fajny teren z wybiegiem. Pies odebrany bez traumy, wręcz zadowolony. A w hotelu był pierwszy raz i biorąc pod uwagę, że psina jest po przejściach, można było się spodziewać najgorszego. Tymczasem - bardzo pozytywne zaskoczenie. Właścicielka hotelu to specjalista - fachowa, rzeczowa, konkretna i można tu by było piać jeszcze więcej i więcej, gdyby nie to, że najważniejsze w tym wszystko jest dobro zwierzęcia, a to jest zagwarantowane. I to nie jest żadna laurka, tylko przetestowane doświadczenie. Na psiej i ludzkiej skórze, Ceny przystępne. Nawet dla centusiów.
rudas6
Posty:1
Rejestracja:24 sierpnia 2015, 23:53

25 sierpnia 2015, 00:07

xxxxxx Bardzo polecam. Mieszkam w Nowej Hucie i tam znalazl sie moj pies Nowofunland. Dominika nauczyla go rzeczy dla nas trudnych - chodzenia po schodach i wskakiwania do samochodu ;-). kilka chwytow i niufek wszystko robi po tygodniu hotelowania! Brawa dla Dominiki! Jest świetna!!!!
martaowi

15 października 2015, 15:44

Osobiście polecam domowy xxxxx prowadzony przez Panią Kasię. Warunki domowe a nie pseudodomowe a zjeździłam kilka hoteli przezd wybraniem miejsca dla Mani. Ogromny profesjonalizm przy wprowadzaniu psa w grupę oraz przemili ludzie z kontakt jest niemal 24h. Tylko trzeba rezerwować miejsca duuuuużo dużo wcześniej i trzeba przejść spotkanie wstępne, żeby pies się zakwalifikował
delirium123

19 lipca 2016, 13:14

Witam, nasz psiak spędził miło czas w Hotelu xxxxxxx, polecam. Miła opiekunka z uśmiechem przywitała naszego staffika, (tak wiec nie było problemu że "rasa agresywna" jak w niektórych hotelach, nic nie wiedza o psie i rasie a od razu osądy) dodatkowo duże wybiegi i boksy, no i blisko bo prawie w centrum Krakowa xxxxxx). Na pewno będziemy tam wracać :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości