bandamka chłodząca

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

matt503
Posty:1
Rejestracja:30 lipca 2016, 23:43

30 lipca 2016, 23:50

Witam,
planuję kupić mojemu psu bandamkę chłodzącą, dostępne są bandamki z wełny chłodzącej i takie, które są wypełnione hydrożelem. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z taką pomocą na upały? ;)
qlopek999
Posty:3
Rejestracja:05 sierpnia 2016, 18:16
Lokalizacja:Bydgoszcz

05 sierpnia 2016, 18:18

Pierwsze słyszę że takie coś istnieje. Po co to ? Mój pies siedzi w cieniu i ma zimną wodę i to wystarcza :) Nie ma co wydziwiac ;)
tesia
Posty:103
Rejestracja:12 marca 2007, 20:12
Lokalizacja:kraków
Kontakt:

14 września 2016, 21:56

qlopek999przypuszczam że twój pies cały czas spedza na podwórku, skoro piszesz że cień i woda mu wystarczy. Autor posta pyta pod kątem spacerów. Matt503, nie wiem jak działa bandanka z wełny, natomiast ta z żelem nie bardzo się sprawdza (przynajmniej w przypadku mojego psa nie sprawdziła się). Część z żelem zamiast "trzymać" się na karku, tak przynajmniej mi się wydawało, pod wpływem ciężaru, przesuwała się pod szyję. I zamiast chłodzić kark, chłodziła gardełko. Dlatego żelowej bandanki nie polecam, ale jeśli chcesz to możesz wypróbować. Może akurat przy twoim psiaku będzie inaczej
Mathiass33
Posty:5
Rejestracja:02 grudnia 2016, 20:00

04 grudnia 2016, 21:25

qlopek999 pisze:Pierwsze słyszę że takie coś istnieje. Po co to ? Mój pies siedzi w cieniu i ma zimną wodę i to wystarcza :) Nie ma co wydziwiac ;)
Chyba żyjemy w tym samym świecie. Również pierwszy raz słyszę, że coś takiego istnieje.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości