Imieniny pieska

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Speedy56
Posty:1
Rejestracja:17 lipca 2016, 15:58

05 listopada 2017, 22:05

Cześć,

Jestem ciekaw skąd wzięło się imię waszych pupili, wzięliście je z kalendarza imienin czy z innego miejsca? U mnie w okolicy psy nazywają się tak jak ludzie. Jest Edek, Mietek, Gucio, a mój ma na imię Tolek.

Jak wybrać dzień imienin? Ten problem często mają świeżo upieczeni rodzice, którzy chcą zadbać, aby ich pociechy miały swój dzień do świętowania. W przypadku bardzo popularnych imion kłopotu zwykle nie ma. Wiele imion jest przypisanych do kalendarza tylko raz w roku i właśnie w tym dniu obchodzi się imieniny. Inaczej jest w przypadku imion, których imieniny wypadają kilka razy w roku. Teoretycznie można sobie wybrać dowolny dzień w ciągu całego roku, taki, który najbardziej pasuje – niektórzy decydują się na imieniny z dala od dnia urodzin czy innych ważnych świąt. Dzięki temu nie trzeba ich łączyć w jedną imprezę. W praktyce jednak najczęściej imieniny wybiera się w tym dniu, który wypada najkrócej po urodzinach. Dla samych posiadaczy imienia czasem jest to problemowe, jeśli urodziny i imieniny wypadają w niedalekiej odległości od siebie. Wtedy najczęściej muszą łączyć dwie imprezy w jedną, a to oznacza mniej życzeń i mniej imieninowych podarunków. Źródło: portal www.imienin.pl
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2017, 13:11 przez Speedy56, łącznie zmieniany 1 raz.
Trubadurek
Posty:1
Rejestracja:08 listopada 2017, 05:18

08 listopada 2017, 05:20

Dziś trochę wstyd, ale "Bolek" nie wziął się ze sceny politycznej, tylko od bajki Bolek i Lolek :) - planowałem 2 psy, wyszedł jeden ;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości