jaki środek na uspokojenie pieska?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Asia B
Posty:12
Rejestracja:18 października 2005, 21:35

14 grudnia 2005, 19:07

witam ponownie!
ze wzgledu na zblizajacy sie nowy rok a co jest z tym zwiazane FAJERWERKI i wielki huk na ktory moj piesek jest bardzo wrazliwy i przerazająco sie boi bardzo prosze Pana Jarka o pomoc w dobraniu odpowiedniego środka uspokajajacego dla mojego Brunia. piesek ma prawie13 lat i jest w bardzo dobrej formie psychicznej i fizycznej jest bardzo radosny ale gdy przychodzi nowy rok i strzelanie fajerwerkami warjuje skomle piszczy trzesie sie jak galareta a serduszko prawie mu wyskakuje jednym slowem jest przerazony i bardzo sie boi ze nie jestem w stanie go uspokoic.Dlatego postanowilam temu zapobiec i poprosic Pana o pomoc w dobraniu odpowiedniego dla niego srodka uspokajającego i gdzie go mozna kupic. Dodam jeszcze ze Brunio jest pieskiem rasy mieszanej.
Bardzo prosze o odpowiedz Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

14 grudnia 2005, 23:36

jest cała masa takich środków niestety prawie wszystkie są na recepte. Pojawi się lada dzień w sklepie preparat dostępny bez recepty wkleje tu wtedy linka.
Merka
Posty:3
Rejestracja:24 grudnia 2005, 13:09

26 grudnia 2005, 10:16

ja swoim daje ziołowe tabletki uspakajające firmy Labofarm, ale zawsze 31 grudnia biorę swoje psiarstwo na dłuuuuuuugi spacer do lasu żeby porządnie się wybiegały, bierzemy piłkę i urządzamy psom mecz futbolowy, jak po takim "meczu" przychodzą do domu, dostają jeść, dostają tabletki i śpią, mają gdzieś te wybuchy petard.
nic, żadnej reakcji, choć by się waliło i paliło- śpią jak zabite!
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

30 grudnia 2005, 23:08

to jest najzdrowsze !!!!!!!!!!!! Szczęśliwego Nowego Roku.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości