Mam problem z psami, HELP !

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Loger
Posty:3
Rejestracja:12 stycznia 2009, 21:11

12 stycznia 2009, 22:23

Witam, od 1/2 miesięcy mam problem ze szczekaniem psów, nagle stałem się bardzo wrażliwy na ten dźwięk :roll:
W tamtym roku wprowadziła się pewna rodzina do nowego domu oddalonego od mojego domu około 150 m, jak wiadomo przywieźli swojego pupila, "owczarka niemieckiego".
Na początku było cicho, a teraz tego psa na okrągło słyszę, nawet lekkie zagłuszanie radiem w nocy nic nie pomaga, bo dźwięk szczekania odbija się od domu mojego sąsiada :cry: W dodatku nagle zacząłem słyszeć inne psy, nawet oddalone na 0,5 km :cry:. Zastanawiam się czy to dzięki ujemnej temperaturze dźwięk się lepiej rozchodzi ? :roll: Bo dawniej nie miałem, żądnych problemów z psami, a teraz to koszmar, od 3 dni nie mogę spać :cry: Myślę nad zatyczkami do uszu na noc, ale nie wiem, które byłyby najlepsze. :roll:

Proszę o pomoc.
KW
Posty:20
Rejestracja:30 grudnia 2008, 10:40
Lokalizacja:Kraków

15 stycznia 2009, 20:05

Hm rozumiem, że nie masz psa? ;) No cóż poleciłabym stopery, fakt w zimie wszelkie hałasy są bardziej słyszalne nic się na to nie poradzi. Pocieszę Cię, że do tego da się przyzwyczaić, od 1.5 roku mieszkam na wsi i przy szczekaczach budziłam się co i rusz, teraz śpię twardo :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości