Mokry problem...

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

fiolecik
Posty:4
Rejestracja:12 lutego 2008, 21:41
Lokalizacja:Kraków

23 marca 2009, 23:47

Proszę o wyjaśnienie o co może chodzić w przypadku naszego pieska.To 2- letnia suczka (wysterylizowana).Wszyscy domownicy okazują jej swoje przywiązanie, jest regularnie wyprowadzana, duzo biega, bawi się, ma kontakty z innymi psami.W domu jest naprawdę grzeczna.Ma swoje dwa legowiska, ktorych używa w zależności od nastroju. Często po prostu układa się obok nas i zasypia na podłodze. Niestet zdarza jej się posikac nasze łóżka, kanapę czy fotel.Wie ze może przebywać tylko na jednym łózku(tam zreszta śpi w nocy z jednym z dzieci) i tego przestrzega, ale nawet tam przytrafiło się ze posikała.Zupełnie nie wiemy o co jej chodzi.Może ktoś słyszał o podobnym przypadku? :( :(
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

24 marca 2009, 18:49

może być to hormonalne nietrzymanie moczu lub infekcja. Zrób ogólną anlizę moczu jeśli wyjdzie ok masz do czynienia z tym pierwszym.
fiolecik
Posty:4
Rejestracja:12 lutego 2008, 21:41
Lokalizacja:Kraków

28 marca 2009, 20:40

Bardzo dziękuję za odpowiedz!Oczywiście przeczytałam od razu lecz miałam jakieś problemy techniczne z wyslaniem odpowiedzi. Zrobimy badanie moczu ale poniewaz nie zauwazyłam spadku formy myśle ze to bedzie to pierwsze.Poczytałam sobie nt temat.Dziwi nas tylko ze sunia wybiera nasze łózka...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości