Pies do mieszkania

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

jacek217
Posty:1
Rejestracja:27 czerwca 2009, 14:46
Lokalizacja:Łódź

27 czerwca 2009, 15:21

Witam.Szukam odpowiedniej rasy dla siebie.Podoba mi się kilka ras i staram się dowiedzieć o nich jak najwiecej...sa to
Amstaff
Buldog Angielski
Bokser
Interesuje mnie pies.Niestety mieszkam w mieszkaniu choć dużym bo 140metrowym ale jednak pies nie będzie miał 24 godzinnej możliwosci załatwienia się czy wylatania.Mieszkam w śródmiesciu wiec raczej spacery po lesie są nie możliwe.Czy taki pies czółby się u mnie dobrze?
bartek46op
Posty:20
Rejestracja:26 czerwca 2009, 18:48

01 lipca 2009, 22:04

Pies ma gdzieś czy mieszka w willi z basenem czy w kawalerce. On potrzebuje miłości i zainteresowania.
york001
Posty:33
Rejestracja:10 stycznia 2008, 16:43
Lokalizacja:Kędzierzyn-Koźle

02 lipca 2009, 11:06

Witam!
Przy doborze psa należy również zwrócić uwagę na kwestie praktyczne typu intensywność linienia, czy nieustanne ślinienie u bokserów. Wiąże się to z prozaiczną kwestią utrzymania czystości nawet w dużym mieszkaniu.
Ze swej strony doradzałabym lekturę opisu ras, chociaż w czasopiśmie "Mój pies". Akurat w numerze lipcowym wypunktowano wady i zalety boksera.
Kwestię wyprowadzania psa w ciągu dnia często da się załatwić z zaprzyjaźnionym sąsiadem. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości