Razem z psem wszędzie...

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Anusia-Sznaucer Olbrzym
Posty:7
Rejestracja:02 stycznia 2009, 20:43
Lokalizacja:Bytom
Kontakt:

21 sierpnia 2009, 20:53

Witam!
Długo mnie tu nie było, ale są wakacje i człowiek robi się leeeeeeeeeeeeniwy. Zapraszamy z Maxem na jego stronkę i prosimy o pomoc w redagowaniu jej-jesteśmy maniakami i chcemy wszędzie być razem z psem naszym! Dlatego chcemy stworzyć katalog miejsc przyjaznych naszym pupilom! Zapraszam na stronę Maxa www.razemzpsem.pl
barbarka
Posty:16
Rejestracja:16 czerwca 2009, 22:30
Lokalizacja:małopolska

25 sierpnia 2009, 13:15

To może być ciekawe...,ale nie wykonalne... za dużo zakazów jest dla psów.Myślę że przez ich nieodpowiedzialnych właścicieli :!: Pozdrawiam :!:
Awatar użytkownika
Isztar
Posty:40
Rejestracja:19 sierpnia 2009, 13:07
Lokalizacja:Katowice
Kontakt:

25 sierpnia 2009, 13:31

A ja myślę że dobry pomysł szczególnie jeżeli chodzi o wyjazdy...(nie mówie tu o tych co pozbywają się zwierzaka na czas wyjazdu i wyrzucają go do lasu) tylko o tych co chcą pupila zabrać ze sobą. Zamiast obdzwaniać wszystkie pensjonaty, hotele, kwatery, domki w danej miejscowości wystarczyłoby wejść na taką stronę gdzie od razu byłoby wiadomo że ze zwierzakiem można przyjechac, tylko zarezerwować miejsce i urlop udany. :)
Mówie tak ogólnie 'ze zwierzakiem' bo ja mam i psa i kota :)
barbarka
Posty:16
Rejestracja:16 czerwca 2009, 22:30
Lokalizacja:małopolska

25 sierpnia 2009, 15:57

Zgadzam się z Tobą -ja również popieram ten pomysł...żle mnie zrozumiano.Chodzi mi o sklep ,wyjście na piwo itp.ze wskazanej strony internetowej. Sama szukam coś na wrzesień ,nawet założyłam taki temat.Jeśli nie będę mogła zabrać owczarka,to po prostu nigdzie nie jedziemy i wcale nie będę cierpieć z tego powodu :) trudno ...Ale było by super mieć takie przyjazne miejsce na wyjazdy z pieskiem:D :!:
Gość

27 sierpnia 2009, 18:35

Wspaniałe miejsce na wyjazdy razem z psem jest w Mochnaczce Niżnej, którą polecam i której "reklama" jest na stronce-wyjazdy z Maxem. Rozszerzę temat na swoim forum. Pozdrawiam i zapraszamy!!!
barbarka
Posty:16
Rejestracja:16 czerwca 2009, 22:30
Lokalizacja:małopolska

28 sierpnia 2009, 17:06

Jakieś namiary na Twe forum ...nie znalazłam strony wyjazdy z Maxem o której piszesz... :(
Weroniczyna
Posty:3
Rejestracja:29 sierpnia 2009, 13:29
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

29 sierpnia 2009, 13:53

Przyjaznym miejscem dla zwierząt jest "Białogóra" w województwie Pomorskim. To małe miasto, ale widziałam wiele psów przyjeżdżających tam z właścicielami, bawiących się na podwórkach i biegających za patykami. Na plaże też mogą chodzić xD
barbarka
Posty:16
Rejestracja:16 czerwca 2009, 22:30
Lokalizacja:małopolska

29 sierpnia 2009, 18:50

Dzięki :!: ale chodzi nam o Małopolskę,w tym roku tak daleko nie możemy.
Wroxy
Posty:12
Rejestracja:19 sierpnia 2009, 09:10

08 września 2009, 14:27

Hej. Ja właśnie za jakieś 3 tyg mam urlop i chciała bym pojechać gdzieś z psem. Możecie mi podać jakieś dokładniejsze namiary na te miejsca ?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości