Shih-tzu,Spanielek,jamnik a może owczarek?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Cockerek:)

08 kwietnia 2010, 10:59

Witam.nazywam sie jolka.chce kupic psa,lecz nie wiem ktorego.moze doradzicie?
Anka...
Posty:11
Rejestracja:24 lutego 2010, 20:12

08 kwietnia 2010, 11:26

Podajesz kilka ras, które zupełnie zupełnie różnią się od siebie. Myślę, ze trzeba by było przemyśleć ile masz czasu i miejsca oraz jakie warunki i wtedy zdecydować się na wybór konkretnej rasy. Niestety nikt z nas tej decyzji za Ciebie nie podejmie. A pamiętaj, że nie jest to zabawka, która jak Ci się znudzi to się jej pozbędziesz, jest to wybór na kilka lub kilkanaście lat. Także myślę, że taką decyzję powinnaś podjąć sama...
Cockerek:)

09 kwietnia 2010, 12:49

Anka... pisze:Podajesz kilka ras, które zupełnie zupełnie różnią się od siebie. Myślę, ze trzeba by było przemyśleć ile masz czasu i miejsca oraz jakie warunki i wtedy zdecydować się na wybór konkretnej rasy. Niestety nikt z nas tej decyzji za Ciebie nie podejmie. A pamiętaj, że nie jest to zabawka, która jak Ci się znudzi to się jej pozbędziesz, jest to wybór na kilka lub kilkanaście lat. Także myślę, że taką decyzję powinnaś podjąć sama...


Ja wiem wiem ... tylko że ja mam dom ja wille.i duuuzo miejsca..warunki by było dobrze. wiec który ?
Edyta Duszenko
Posty:274
Rejestracja:17 września 2008, 20:54

09 kwietnia 2010, 13:16

nikt nie może za Ciebie podjąć decyzji, nie metrarz się liczy ale wiedza jaką masz, musisz sama poczytać o specyfikach ras, a potem sama dobrać psa odpowiadającego Twojemu życiu,
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

09 kwietnia 2010, 22:53

Ilosc miejsca nie ma tu znaczenia. Liczy sie czas i ilosc serca ktora bedziesz w stanie poswiecic psu....chyba ze marzy ci sie stado psow.
Pies to decyzja na wiele lat, wiele lat spacerow niezaleznie od pogody, wstawania bladym switem, lazenia po ciemaku poznym wieczorem, wiele lat radosci ale i trosk, wiele lat kosztow ktore pochlania opieka nad psem - nalezyta opieka.
wiec zastanow sie czy jestes gotowa juz teraz, a potem pochodz po okolicy, pogadaj z ludzmi majacymi konkretne psy, popatrz jakie one sa i wtedy zdecydujesz
Cockerek:)

10 kwietnia 2010, 21:53

isabelle30 pisze:Ilosc miejsca nie ma tu znaczenia. Liczy sie czas i ilosc serca ktora bedziesz w stanie poswiecic psu....chyba ze marzy ci sie stado psow.
Pies to decyzja na wiele lat, wiele lat spacerow niezaleznie od pogody, wstawania bladym switem, lazenia po ciemaku poznym wieczorem, wiele lat radosci ale i trosk, wiele lat kosztow ktore pochlania opieka nad psem - nalezyta opieka.
wiec zastanow sie czy jestes gotowa juz teraz, a potem pochodz po okolicy, pogadaj z ludzmi majacymi konkretne psy, popatrz jakie one sa i wtedy zdecydujesz


ale ja moge mu duuzo czasu poswiecic!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości