Zamówienie z Krakvetu - kpina!

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kolibers
Posty:2
Rejestracja:27 stycznia 2011, 13:02

27 stycznia 2011, 13:06

do nas na szczescie docierało bez problemow, no chyba ze kurierzy..ale to juz inna bajka...
julka100
Posty:1
Rejestracja:28 stycznia 2011, 19:16

28 stycznia 2011, 19:29

Ja jak już bym zamawiała coś z sklepu to patrzę czy on jest dobry patrzę na opinię . Krak vet ma złe opinie . A zapłaciłaś ? Ja wo gule nigdy nie kupowałam z internetu tym bardziej karm . Wolę kupić w zoologicznym . Złóż skargę . Albo powiedz , że by wymienili tą karmę na coś innego . Ja jak patrzałam w opiniach to dobry jest sklep animalia.pl . A to asiryś : Niektóre ich rzeczy są dobre i szybko przychodzą a niektóre nie .
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

09 lutego 2011, 19:53

Właśnie dotarła paczka z krakvetu. Nie mieli jednego towaru - racja przydałaby się informacja i dostępności towaru - ale wprowadzono nowy podpunkt zamówienia, gdzie określa się co mają zrobić w przypadku braku każdego z elementów zamówienia. To pomaga, bo nie dzwonią, jak się na spokojnie zastanawiam, czy bez wora karmy albo bez zabawki dla kota mogą wysłać, czy dzwonić do mnie.
Z tym kupowaniem w zoologicznym jest tak, niestety, że krakvet ma czasem hurtowe ceny - teraz kupiłam karmę dla kota za 15zł/kg a w zoologu z takiego samego objętościowo worka mam ją za 30zł/kg albo w małym opakowaniu za 18zł/400g. To samo ze żwirem - tu 25zł a w moim zoologu 32zł. Nie znaczy to, że wszystko jest takie tanie i że nie korzystam z normalnego sklepu, owszem lubię poszperać w nowinkach i poradzić się sprzedawcy.
kaktuska
Posty:72
Rejestracja:25 listopada 2010, 16:22
Lokalizacja:kraków

11 lutego 2011, 19:17

ja bym się tylko przyczepila do tego, że jak sprzedają takie wielkie paki powinni uprzedzić do kiedy jest termin ważnosci. Sądzę ze sa ludzie, ktorzy zw wzgl na oszczednosc mogą brać tą karme tylko dla siebie do domu. Dla nich termin ważnosci do lipca (bo tak chyba mowilas) jest dosc bliski i moglby byc niewystarczajacy ;)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

11 lutego 2011, 20:02

Wprowadziłam cię Aniu niechcący w błąd, bo to lipiec następnego rokuObrazek więc karma świeżutka dotarła do nas, ale czytałam i o takich krakvetowych krótszych terminach. Sprawa z dużą karmą przedstawia się tak, że po jakimś czasie, a kilka miesięcy to już jakiś czas, karma wietrzeje i nie jest już tak dla zwierzaków atrakcyjna; nie wiem jak to psom przeszkadza - koty mogą się na karmę po prostu wypiąć.
kaktuska
Posty:72
Rejestracja:25 listopada 2010, 16:22
Lokalizacja:kraków

11 lutego 2011, 20:21

wiem, że mogą, ale mam znajomą ktora kupuje swojemu jakąś karmę w osmiokilowych paczkach najczesciej. No i takim ludziom zostaje ;) biorąc pod uwagę, że dzielimy na trzy nie byl to dla mnie żaden problem, ale troche mnie zdziwil tak krótki termin ;)
tesia
Posty:103
Rejestracja:12 marca 2007, 20:12
Lokalizacja:kraków
Kontakt:

17 marca 2011, 19:44

no muszę się pochwalić, na zamówienie czekałam dwa dni. Przesyłka dotarła w stanie nienaruszonym. Jedynie to musiałam wyrzucić gratisy które dostałam bo one były zgniecione (szkoda że nie były spakowane w jakieś pudełko które mogło by je ochronić przed zgnieceniem) ale też nie żałuję bo akurat nie mam znajomych którzy mają koty. Tylko zastanawiam się dlaczego dostałam gratisy dla kotów skoro zamawiałam karmę dla psów a gratisy przedstawione przy karmach są psie ....
badman079
Posty:1
Rejestracja:13 kwietnia 2011, 20:26

13 kwietnia 2011, 20:32

Cóż każdemu może zdarzyć się wpadka jesteśmy tylko ludźmi :) w imieniu swoim i mojego psa bardzo dziękujemy za rewelacyjne podejście do klienta- jestem mile zaskoczony, że są firmy, które w ten sposób dbają o swoje interesy i interesy naszych pupili. Dziękujemy
Marcin i GoranObrazek
tesia
Posty:103
Rejestracja:12 marca 2007, 20:12
Lokalizacja:kraków
Kontakt:

22 kwietnia 2011, 20:13

tak się zastanawiam po co są gratisy, jeśli nie wybierę sama to zostają wybrane "automatycznie". Wybrałam ..... i nie dostałam :?
czarno_czerwona
Posty:184
Rejestracja:19 sierpnia 2011, 15:10

29 sierpnia 2011, 11:12

Ja zamawiałam wcześniej i do worka 12kg miałam dostac gratisy sztuk 3. No nie dostałam ale przesyłka na czas. Teraz zamówiłam 24kg dla 2 psów dostałam zaległe gratisy i wszystko inne co chciałam niestety na karmeczekalam tydzien ale to podobno dlatego ze było to po długim weekendzie. jednak jestem zadowolona bo tutaj płace 135 zł za 12kg eukanuby za która w innych musiałabym zapłacić 200zł albo i więcej. jednak brakuje mi w sklepie szamponów the coat handler i schow tech i niemoge zamawiać ich wraz z karmą i niestety musze w innym sklepie.
tesia
Posty:103
Rejestracja:12 marca 2007, 20:12
Lokalizacja:kraków
Kontakt:

18 września 2011, 23:28

znów się skusiłam na zakupy w krakvecie i jak zwykle "były" gratisy ;) ale teraz nie wybierałam tylko zdałam się na automatyczny wybór. Powinnam dostać (ponieważ zamawiałam dla dwóch psów) podwójne gratisy czyli ogólnie 6 (słownie: sześć) sztuk i ...... dostałam aż jedno "opakowanie" 100g żwacza (choć wątpię w to aby to było 100g (5 szt. zapakowanych w folię taką jak owijają przy pakowaniu większej ilości towaru). Szkoda że krakvet tak się "opuścił" w dbaniu o klienta. Firma po prostu "schodzi na psy" (nie ubliżając tym kochanym zwierzakom)
psinka1
Posty:50
Rejestracja:01 października 2010, 08:40

21 września 2011, 20:37

Tez nie zawsze jestem zadowolona z zakupow w Krakvecie.
Glownie drazni mnie to,ze zamawiam dany produkt ,ktory jest w ofercie .Wykonuje od razu przelew ,a po kilku dniach mam telefon,ze rzecz ,ktora zamawialam ,jest niedostepna w ofercie i niewiadomo kiedy bedzie.
Wiec zaczyna sie czekanie na przesylke lub inny produkt.Dobrze ,jesli chodzi o inny asortyment niz karma -ktorej nie moge ot tak sobie zamienic.
Szkoda ,ze obecny Krakvet nie jest taki jak sprzed 5-6 lat.Uwazam,ze wtedy bardziej zachecano klienta do zakupow.Rzadko kiedy byly problemy z zakupami a do przesylek byly dolaczane gratisy....
Jedynym pozytywem tego sklepu sa korzystne ceny na wiele produktow.
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

22 września 2011, 11:03

te gratisy są chyba tylko po to, żeby ładnie wyglądało na 1 stronie na allegro;/ jak zamawiałam tę samą karmę w innym sklepie to w ramach gratisów dostałam porządną smycz i porządną piszczącą zabawkę. W krakvecie? 3 8cmtrowe śmierdzące cosie;) a cena ta sama.
Gość

03 października 2011, 11:38

ja jestem zadowolona,już kilka razy zamawiałam i wszystko w jak najlepszym porządku i do tego błyskawicznie
tesia
Posty:103
Rejestracja:12 marca 2007, 20:12
Lokalizacja:kraków
Kontakt:

03 października 2011, 21:39

poczekaj, jak będziesz zamawiać kilka lat - staniesz się stałym klientem to zmienisz zdanie o 180 stopni. Ja i przypuszczam że większość klientów też na początku byliśmy zachwyceni (mi nawet się zdażyło że towar miałam dostarczony jeszcze w tym samym dniu w którym złożyłam zamówienie - no ale to odległa przeszłość)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości