Karma Orijen

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

116

31 lipca 2012, 11:45

no ja na początku nie miałam takiej wiedzy jaką mam teraz :oops: i wydawało mi się że super droga karma polecana przez weta to najlepsze co mogę podawać... :oops: :oops: :oops:
Ale jak tylko ktoś mnie naprowadził na dobrą drogę od razu kupiłam 400 g Acany, 400 g Orijena i zamówiłam próbki PONa, żeby zobaczyć co najbardziej podejdzie kotu - i kot wybrał Orijena ;) tak jak pisałąm trochę to trwało - bo mój "jaśniepan" wszystko co nowe traktuje jak truciznę ;) (nie wiem skąd ten bark zaufania hahaha :lol: ) ale uważam że było warto ;) zreszta mruczenie podczas jedzenia daje mi 100% pewność;)
116

31 lipca 2012, 11:46

Gość a kupiłeś rybnego czy zwykłego?
Gość

01 sierpnia 2012, 17:36

116 pisze:Gość a kupiłeś rybnego czy zwykłego?
Jednego i drugiego. Nic z tego nie będzie, omijają to z daleka jak zarazę.
116

01 sierpnia 2012, 18:08

Gość pisze:
116 pisze:Gość a kupiłeś rybnego czy zwykłego?
Jednego i drugiego. Nic z tego nie będzie, omijają to z daleka jak zarazę.
No to nie ma go co męczyć jak nie chce - nic na siłę. Jeśli masz jeszcze siłę to może spróbuj z Apllawsem...
Mój np. nie tknął Acany a Orijen mu się spodobał;) zawsze warto spróbować;), ale też byłam zawiedziona że nie chce PONa;(...zrobiłam drugie podejście po paru miesiącach na Orijenie i wcina obecnie PONa ;D aż mu się uszyska trzęsą;).
Gość

01 sierpnia 2012, 20:34

116 pisze:
Gość pisze:
116 pisze:Gość a kupiłeś rybnego czy zwykłego?
Jednego i drugiego. Nic z tego nie będzie, omijają to z daleka jak zarazę.
No to nie ma go co męczyć jak nie chce - nic na siłę. Jeśli masz jeszcze siłę to może spróbuj z Apllawsem...
Mój np. nie tknął Acany a Orijen mu się spodobał;) zawsze warto spróbować;), ale też byłam zawiedziona że nie chce PONa;(...zrobiłam drugie podejście po paru miesiącach na Orijenie i wcina obecnie PONa ;D aż mu się uszyska trzęsą;).
Ja mam 2 koty i obydwa nie chcą jeść tej karmy. Dziwne?!
116

01 sierpnia 2012, 20:48

A no dziwne...hmm ja znam naprawdę wiele kotów które jedzą Orijena...

E tam nie ma co debatować jak nie chcą to nie ma co na siłę im dawać...;) tylko spróbować czegoś innego - jak się ma chęć;)
akinom

08 sierpnia 2012, 22:51

Z tego co czytam w tym poście niektóre koty są bardzo wybredne ;)
Moja kotka, niemal roczna, jadła RC Kitten. Dwa miesiące temu kupiłam jej na próbę po 400g Acany i Orijen - obie z kurczaka. Przyzwyczajenie jej do obu karm zajęło mi kilka dni. Kiedy otworzyłam opakowania, zajadała się z ręki aż jej się uszy trzęsły. Niestety z miski nie chciała ruszyć. Mieszałam więc obie karmy z domieszką RC kitten i podziałało. Obecnie zamówiłam 7kg Acany. W kolejnym zamówieniu postawię na Orijen.
tracershy
Posty:442
Rejestracja:31 lipca 2011, 10:58

10 sierpnia 2012, 16:10

Mój kot nie chciał przekonać się do Orijena. Kilkakrotnie próbowałem do karmy przekonać, ale miska omijana była bardzo szerokim łukiem. Podobnie było z Acaną, kot wolał głodować niż jeść obie karmy. Za to udało się z innymi karmami bez zbóż. Zarówno TOTW I Applaws od razu zostały przyjęte z wielkim smakiem :D
mapi_
Posty:1
Rejestracja:30 września 2012, 12:14

30 września 2012, 12:21

Moja "półdziczka" wcina Orijena, aż miło patrzeć!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości