DLACZEGO KOT JE POPIOL Z POPIELNICZKI??

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

sara20
Posty:4
Rejestracja:25 czerwca 2007, 22:56

26 lutego 2008, 12:11

Witam wszystkich kociarzy! Mam problem z moja 6-cio letnia kotka ktora od jakiegos czasu podjada popiol papierosowy z popielniczki.Czasem maz zapomni sprzatnac popielniczke a ona wtedy sie dosiada.Podejrzewam,ze jedyna przyczyna moze byc jego brak w organizmie ale czy napewno??Nie pozwalam jej tego jesc bo to z papierosow!Czy ktos sie spotkal z podobna sytuacja??
Awatar użytkownika
Borysek
Posty:883
Rejestracja:21 lutego 2007, 11:13

26 lutego 2008, 15:17

A może to kot z bajki, co palił fajki :?: :wink: :lol:

A już na poważnie, to moja Pola np. wykazuje pociąg do wody z mydłem albo jakimś środkiem czyszczącym :roll: Muszę na nią uważać, bo kilka razy próbowała się takowej napić :shock: Nie sądzę jednak, żeby u niej miało to związek z jakimiś brakami w pożywieniu. O kocie jedzącym popiół pierwszy raz słyszę.
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

26 lutego 2008, 18:13

To pewnie kotka nałogowiec :roll: Może trzeba jej jakiś plasterek przykleić, albo gumę z nikotynką do pysia :wink: :lol:
sara20
Posty:4
Rejestracja:25 czerwca 2007, 22:56

27 lutego 2008, 01:09

haha! no chyba mi kota w nalog nie wpada :shock: a tak serio to ona tak podjada od jakiegos tygodnia,wiem ze w sklad pokarmu dla kotow wchodzi popiol ale czy to moze miec zwiazek z jego brakiem w jej organizmie?? Niewiem jak to rozumiec,czy powinnam jej uzupelniac diete?? W sumie diete to ma bogata bo nie tylko pokarm dla kociastych-zroznicowany zreszta ale glownie FELIX I WHISKAS-ale takze roznego roszaju suche,kurczak,rybka,wolowinka.Wiec troche sie martwie,bo niewiem o co chodzi.
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

27 lutego 2008, 08:21

Felixa i Whiskasa zdecydowanie zamieniłabym na coś lepszego, choćby Brit czy Arion - niedrogie, a o wiele zdrowsze dla kociastego. A tego popiołu nie traktuj dosłownie :wink: "Popiół surowy" w karmie to po prostu suma składników mineralnych, a popiół papierosowy to co innego - po prostu same fuzle. Ja bym go przed kotką chowała :roll:
sara20
Posty:4
Rejestracja:25 czerwca 2007, 22:56

29 lutego 2008, 01:25

sprobuje jej podsunac cos jeszcze,wlasciwie ona lubi kazda karme ale mam oprocz niej jeszcze dwa koty ktore oprocz feliksa nic nie rusza :roll:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości