sebovet - stosowanie go u kota??

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

martusiaaa
Posty:4
Rejestracja:22 grudnia 2011, 13:45

22 grudnia 2011, 14:26

Witam,
Nie znalazłam na forum nic na ten temat więc pozwoliłam sobie założyć nowy temat. Mam wątpliwości po wczorajszej wizycie u weterynarza. Otóż mój piękny kotek perski od jakiegoś czas ma w jednym miejscu na ogonie "posklejaną" i tłustą sierść, oprócz tego na skórze w tym miejscu takie brązowe kropeczki. Obawiałam się, że to może grzybica. Byłam z nim wczoraj u weterynarza i powiedział, że to nie grzybica a łojotok i dał mi na to Sebovet clean i kazał 3 razy w tygodniu myć mu tym preparatem ogon. Nie wiem czy to dobry pomysł, ponieważ na opakowaniu Sebovet'u jest informacja, że jest to preparat dla psów a w przeciwwskazaniach jest napisane: "Nie stosować u kotów". Czy może ktoś z Was miał podobny problem lub stosował już Sebovet u swojego kota?? Bardzo proszę o jakieś rady, gdyż boję się, żeby zastosowanie tego preparatu nie zaszkodziło mojemu kotu.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

28 grudnia 2011, 01:04

masz mądrego lekarza i postawił w pełni prawidłową diagnozę . Ja myłbym mu jednak tylko tą zmianę na ogonie, chyba , że będzie źle znosił szampon szukałbym innego rozwiązania.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

28 grudnia 2011, 01:04

masz mądrego lekarza i postawił w pełni prawidłową diagnozę . Ja myłbym mu jednak tylko tą zmianę na ogonie, chyba , że będzie źle znosił szampon szukałbym innego rozwiązania.
martusiaaa
Posty:4
Rejestracja:22 grudnia 2011, 13:45

03 stycznia 2012, 13:36

Dziękuje za odpowiedź Panie doktorze :) W takim razie wypróbuję Sebovet. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości