Zapalenie pęcherza ?

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

26 listopada 2014, 10:32

sprawdż mocz za 2 tyg i żadnych leków na razie
aneta.rudzik
Posty:18
Rejestracja:04 listopada 2014, 22:32

10 grudnia 2014, 21:40

Witam po przerwie :)
Niestety bez antybiotyku się nie obyło i był to chyba ostatni dzwonek. Kocio bardzo mało pił , rosołków żadnych nie chciał, jedynie dolewka wody do tuńczyka i strzykawka . Kuleczki w kuwecie trzy dziennie, ale malutkie.Apetyt też zmalał .Zrobił się osowiały , niechętny do zabaw ,nic go nie interesowało ,nie szukał jak dotychczas mojego towarzystwa .Powiedziałabym nawet ,że zrobił się -dziki .
Dostaliśmy lek przeciwzapalny i antybiotyk na dwa tygodnie.Przed ich upływem zrobiłam ponownie posiew i wyszedł jałowy.Za około trzy tygodnie mamy powtórzyć badania .
Niezależnie od wyników badań, takie są moje spostrzeżenia :
kot po 4-5 dniach odzyskał wigor, zrobił się miziasty , znowu zaczął mnie pilnować i bacznie obserwować każdy mój ruch , że o gonitwach , szaleństwach , zabawach w chowanego i padaniem u mych stóp nie wspomnę :lol:
Apetyt wrócił do normy , częściej go widzę przy miskach ,co skutkuje większymi kulkami w kuwecie .Jednym słowem odmieniony kot. Więc chyba jednak coś mu dokuczało.
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

11 grudnia 2014, 09:58

To wymiziaj kociastego ode mnie. :)
aneta.rudzik
Posty:18
Rejestracja:04 listopada 2014, 22:32

11 grudnia 2014, 23:09

Wymiziam , dziękuję :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości