HELENIA.

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

KSIECIAK
Posty:1
Rejestracja:22 lutego 2013, 18:15

12 kwietnia 2015, 18:14

WITAM SLONECZNIE.Moja kotka jest po wypadku komunikacyjnym,ma padaczke pourazowa,podaje jej Luminal czy ten lek moze miec wplyw na siersc mojej kici?Mimo ze czesze ja to siersc wyglada na przetluszczona.Niekiedy sypie sie z niej cos podobnego do lupiezu.Na stawach biodrowych ktore sa zlamane siersc robi sie jak koltun ktory trudno wyczesac ,a jezeli juz to zczeszuje ogrom jej.Pytalam weta o alergie ale wykluczyl.probowalam roznych specyfikow ale i to nie przynioslo efektow.Jezeli moglby ktos mi podpowiedziec co robic bede wdzieczna.pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 kwietnia 2015, 11:37

dokładnie musicie obejrzeć sierść. Większość zmian skóry czy naskórka można ładnie leczyć preparatami miejscowymi. Z drugiej strony kot z takimi urazami o jakich wspominasz prawdopodobnie nie za dobrze dba o higienę. Stąd problemy z włosem. Należy ustalić dokładnie przyczynę zmian na skórze
mar.gajko
Posty:116
Rejestracja:09 grudnia 2005, 14:53
Lokalizacja:Kraków

16 kwietnia 2015, 23:57

A co kicia je i ile? Ile waży?
Gość

17 kwietnia 2015, 21:27

Witam.moja Helenia je RC dla sterylek i GURMETY,uwielbia krewetki,probowalam ja przestawic na inna sucha i mokra karme ale sie nie udalo poprostu nie ruszyla nic,moze dlatego ze moj starszy Ksieciunio tez tylko to jada.
Gość

17 kwietnia 2015, 21:30

Helenia zjada 1 puszke dziennie mokrego Gurmeta a sucha karma jest zawsze w miseczce,wazy 5kg,zawsze jest glodna bo bierze Luminal na Epi,.
Gość

18 kwietnia 2015, 18:56

[quote="mar.gajko"]A co kicia je i ile? Ile waży?[/quote]
Moja Helenia wazy5kg je RC dla sterylek i Gurmety,uwielbia krewetkii swieze miesko '
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości