Kot umiera z przewlekłą niewydolnością nerek - POMOCY!!!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

julitkaa6
Posty:1
Rejestracja:02 września 2016, 21:42

02 września 2016, 21:44

U mojego kota tydzień temu po przeprowadzonych badaniach krwi wet zauważył podwyższony mocznik i kreatyninę (mocznik 37,5 mmol/l, kreatynina 558 umol/l), reszta wyników w normie. Kot ma 12 lat, 5 lat temu zdiagnozowano, że ma problemy z wątrobą, jednak po 2-letnim leczeniu wszystko wróciło do normy. Po tygodniu podawanych kroplówek podskórnych (sól fizjologiczna), antybiotyku oraz różnych witamin ponownie przeprowadzono badanie krwi - mocznik wzrósł do 46,6 mmol/l, kreatynina wzrosła do 690 umol/l oraz erytrocyty spadły z 5,91 na 5,40. Przeszłam z nim na specjalną dietę Royal Canin Renal z tuńczykiem. Sprawa jest strasznie pilna,bardzo proszę o pomoc i konkrety co mogę jeszcze zrobić. Kotek jest bardzo smutny i ospały, ma duży apetyt, ale niestety ciągle śpi.
POMOCY!
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

07 września 2016, 09:23

przejdź do tematów dotyczących przewlekłej nie wydolności nerek, to temat rzeka wiele razy już poruszany i poczytaj te tematy. Koty z taką przypadłością już na zawsze pozostają chore . Oczywiście są dni , że jest lepiej ale też przychodzą okresy gorsze.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości