Pomoc w leczeniu

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Flowers77
Posty:2
Rejestracja:25 sierpnia 2017, 02:34

25 sierpnia 2017, 02:43

Witam mam kotka ma złamaną łapkę i najprawdopodobniej będzie potrzebne gwoździowanie tak podejrzewa weterynarz po niedzieli będzie RTG i już pewna informacja czy operacja będzie konieczna i tu moje pytanie ponieważ ta operacja jest kosztowna jakieś 1000 zł na którą mnie nie stać czy można tu prosić o wsparcie finansowe? oczywiście wszystkie badania,koszty leczenia tutaj pokaże mieszkam na wsi żyje się dość biednie i niestety nie będzie mnie stać na taką operację nie wiem gdzie się zgłosić o pomoc dlatego piszę tutaj ponieważ kocham mojego pupila i chcę go ratować ale jeśli będzie potrzebna operacja te gwoździowanie nie dam rady przez koszty :( bardzo proszę o pomoc czy tutaj lub proszę pisać poprzez prywatną wiadomość
Flowers77
Posty:2
Rejestracja:25 sierpnia 2017, 02:34

25 sierpnia 2017, 02:48

]oczywiście dopiero po niedzieli będzie wiadomo czy konieczna będzie operacja łapki bo to tylna łapka strasznie się martwię że nie będę w stanie mu pomóc ze względu na koszty :( a bardzo kocham mojego kotka , wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem jak jeśli ktoś może podpowiedzieć
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości