Agresywny kocurek

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

revange
Posty:1
Rejestracja:20 sierpnia 2009, 14:49

20 sierpnia 2009, 14:51

Witam.

Mam w domu dwa koty rosyjskie niebieskie. Kocurek(9 miesiecy, wlasnie zaczal dojrzewac, mocz w kuwecie zrobil sie bardzo inteswnie smierdzacy) i kicia(6 miesiecy)

Wczoraj w nocy kicia zrobila siku do lozka za co zostala zganiona. Noc minela normalnie. Kicia spala wtulona we mnie, kocurek gdzies obok. Po przebudzeniu, od samego rana, kocurek jest bardzo agreswyny w stosunku do kici. Non stop na nia warczy i parska. CO robic? Nie bylem jeszcze swiadkiem ataku na kicie, ale boje sie jutro isc do pracy i zostawic je same :/

Kocurka nie chce kastrowac.
Awatar użytkownika
kamila lakusiowa
Posty:485
Rejestracja:18 września 2008, 19:51
Lokalizacja:Białystok

21 sierpnia 2009, 11:45

revange pisze:Witam.

Mam w domu dwa koty rosyjskie niebieskie. Kocurek(9 miesiecy, wlasnie zaczal dojrzewac, mocz w kuwecie zrobil sie bardzo inteswnie smierdzacy) i kicia(6 miesiecy)

Wczoraj w nocy kicia zrobila siku do lozka za co zostala zganiona. Noc minela normalnie. Kicia spala wtulona we mnie, kocurek gdzies obok. Po przebudzeniu, od samego rana, kocurek jest bardzo agreswyny w stosunku do kici. Non stop na nia warczy i parska. CO robic? Nie bylem jeszcze swiadkiem ataku na kicie, ale boje sie jutro isc do pracy i zostawic je same :/

Kocurka nie chce kastrowac.
A czemu nie chcesz kastrować? :x Moim zdaniem to najlepsze wyjscie.

Ps. Umiescilaś temat w psach. Podspodem są kocie sprawy :D
Awatar użytkownika
afrykaa
Posty:69
Rejestracja:26 listopada 2008, 15:08
Lokalizacja:Rzeszów

21 sierpnia 2009, 13:27

jeśli to kot z rodowodem, to można nie chcieć go kastrować;
poza tym nie ma pewności, czy to rozwiązałoby sprawę - sama miałam 2 kastrowane kocurki, które nie cierpiały kotki, tak po prostu;
dorota91
Posty:20
Rejestracja:14 lutego 2009, 17:28
Lokalizacja:nikon

23 sierpnia 2009, 15:23

wiesz moj kot jest kastrowany ale i tak jest agresywny po za tym ja nie wiem do konca jaka on mial przeszlosc bo dostalam go od siostry w prezencie i nie wiem czemu czesto reaguje tym zachowaniem.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości