Jasne kociaki i ich mycie.

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Zołi

26 marca 2007, 17:44

Czy ktoś już może wypróbował gąbką do mycia kotów Econetti. Stosuje sie ją z mydłem Econetti. Ponieważ jest troche droga :cry: to pytam bardziej doswiadczonych kociolubów: Czy zła sława tradycyjnych gąbek i zbierajacych sie w nich drobnoustrojów w tym przypadku się nie potwierdza? Jeśli ktos ją stosuje to czy mozna ją połączyć np z szamponem All system na przebarwienia. Mój maluch niebieski szylkret ostatni zaczął trochę rudzieć. I nie wiem czy jest to genetyka (czy kolor kotów - DRX - może sie zmieniać), czy też zażółcenia. Proszę o odpowiedż i pozdrawiam cieplutko. :P :D
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

06 kwietnia 2007, 00:17

Używam do czyszczenia kotów na sucho lub na wilgotno, w sumie się sprawdza, choć na pewno nie może zastąpić kąpieli jeśli kotek jest bardzo brudny. Zbiera kurz i pył z sierści, nadaje jej błysk. Ja raz stosowałam ją z innym szamponem, nic się nie stało, aczkolwiek zrobiłam to tylko raz i nie był to środek z serii All System, więc w tej kwestii Ci nie podpowiem. Jest też tańsza opcja rękawicy- myjka Econetti, która kosztuje bodajże 20-30zł, aczkolwiek jest mniejsza i trzeba ją trochę ulepszyć, ażeby stała się poręczną
marafkin

24 kwietnia 2007, 17:08

Dziękuję za podpowiedż. Pozdrawiam.
Cagatey01
Posty:1
Rejestracja:29 grudnia 2014, 10:41

29 grudnia 2014, 11:01

Mam problem z sierscią u mojego kocurka.Kotek jest bialy i ostatnio zauważylam,ze zżółkła mu siersc pod broda i na przednich lapkach.Wykąpalam kociaczka w zwyklym szmponie ale problem pozostal.Moze ktos mial podobny problem i moze mi pomoc :cry:
karolinaikot
Posty:1
Rejestracja:22 lutego 2015, 12:20

22 lutego 2015, 12:46

Też mam ten problem - mam szaro-białą kicię o długim włosie- białe futerko kici na brzuszku, łapkach i krawacie pod szyją żółknieje :( Kicia ma 7 miesięcy, kąpałam ją w szamponie dla kociąt Fafi dwukrotnie w odstępie 2 miesięcy - futerko piękne i lśniące, ale nie jest tak białe jak było, gdy była maleństwem...
westwest1
Posty:3
Rejestracja:08 marca 2015, 21:12

08 marca 2015, 21:16

Ja używam zestaw Econetti i jestem zadowolona. Moja kotka jest prawie cała biała.
jaglana
Posty:3
Rejestracja:08 kwietnia 2015, 21:52

08 kwietnia 2015, 22:02

może po prostu umaszczenie się ciut zmieniło? nie ma się czym przejmować. z resztą koty to zwierzęta tak czyste że z większością radzą sobie same
Awatar użytkownika
Frania120
Posty:88
Rejestracja:01 stycznia 2015, 13:59

13 maja 2015, 11:26

moja Franka koloru biało-burego często łazi po podwórku i wraca czarna. Jedna godzina mycia języczkiem i po brudzie nie ma śladu.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość