martwy kociak co dalej? pomocy

Dyskusje związane z hodowlą kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

justyname
Posty:1
Rejestracja:26 maja 2013, 13:20

26 maja 2013, 13:26

witajcie, wczoraj moja 6letnia kotka, jak myśleliśmy szuka miejscca do rodzenia.
Cały dzień chodziła za mną. Dzisiaj zaóważyłam że często zagląda w łóżko-które nie jest rozkladane, postanowiłam tam zaglądnąć i znalazłam martwego kociaka. Był 'rozpakowany' z powłoczki. Prawdopodobnie kotka okociła się wczoraj, czy możliwe aby go zagłodziła/ czy bardziej prawdopodobne że urodził się martwy? dodam że kotek jest naprawde bardzo duży, dlugości całej ręki. a kotka bardzo drobna waży może z 2kg, jest taka miniaturka.
I czy możliwe aby okociła się w dwóch innych miejscach??
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

26 maja 2013, 18:20

masz nauczkę wykastruj kotkę
Magnetoo
Posty:4
Rejestracja:11 czerwca 2013, 23:58

12 czerwca 2013, 00:02

Mogą być różne przyczyny, a dlaczego od razu kastrować? Bez sensu.
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

12 czerwca 2013, 19:28

Magnetoo pisze:Mogą być różne przyczyny, a dlaczego od razu kastrować? Bez sensu.
jak nie jest to zarejestrowana legalna hodowla to po co rozmnażać dachowce (co jest niezgodne z obowiązującymi przepisami) .... czekam aż żywot tych pseudo stowarzyszeń też zostanie ukrócony
Ela_P
Posty:4
Rejestracja:27 lipca 2013, 22:08

09 sierpnia 2013, 10:41

nie rozumiem... ktoś zadaje pytanie o martwego kociaka itd. a ktoś odpowiada wysterylizuj/wykastruj ... masakra !!

jak nie umiecsz czytac ze zrozumieniem to nie odpowiadaj - tyczy się to jednej osoby - "hodowczyni" mco, która jak czytam większość denerwuje i uważa się za hmm znawczynie? bo co hodowle ma i zjadła wszelkie rozumy i uprzykrza się ludziom ze swoimi przekonaniami? kobieto ? nawiedzona jesteś?? zamów egzorcystę !! naprawdę czytam wiele forum bo mam psy i koty ale jedna tylko soba jest tak arogancka i taka przemadrzała.. tylko TY !!
Ela_P
Posty:4
Rejestracja:27 lipca 2013, 22:08

09 sierpnia 2013, 10:45

sunshain pisze:
Magnetoo pisze:Mogą być różne przyczyny, a dlaczego od razu kastrować? Bez sensu.
jak nie jest to zarejestrowana legalna hodowla to po co rozmnażać dachowce (co jest niezgodne z obowiązującymi przepisami) .... czekam aż żywot tych pseudo stowarzyszeń też zostanie ukrócony

a ja czekam az psudohodowle zarejestrowane zaprzestana tej działalności !! na wystawie piękny kociak a w domu kot w klatce trzymany. ogarnij się człowieku i przestan się udzielać na forach bo naprawdę czytam ja i inni czytają ciebie i jedno możemy ci poradzić - przestan się udzielać !! może i masz wiedze ale nie masz w ogole podejścia do 2 osoby. zajmij się swoimi kotami i nie denerwuj ludzi albo przejdź szkolenie jak rozmawiać z 2 osoba !!
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

19 września 2013, 19:44

Ela_P pisze:
sunshain pisze:
Magnetoo pisze:Mogą być różne przyczyny, a dlaczego od razu kastrować? Bez sensu.
jak nie jest to zarejestrowana legalna hodowla to po co rozmnażać dachowce (co jest niezgodne z obowiązującymi przepisami) .... czekam aż żywot tych pseudo stowarzyszeń też zostanie ukrócony

a ja czekam az psudohodowle zarejestrowane zaprzestana tej działalności !! na wystawie piękny kociak a w domu kot w klatce trzymany. ogarnij się człowieku i przestan się udzielać na forach bo naprawdę czytam ja i inni czytają ciebie i jedno możemy ci poradzić - przestan się udzielać !! może i masz wiedze ale nie masz w ogole podejścia do 2 osoby. zajmij się swoimi kotami i nie denerwuj ludzi albo przejdź szkolenie jak rozmawiać z 2 osoba !!
proszę jaka rynsztokowa kultura osobista .... godna polecenia

zarzucasz mi, że trzymam koty w klatce :!: :!: :!: :!: :!: wiesz co grozi za pomówienia :?:

oby każdy człowiek żył na takim poziomie jak moje koty czego i Tobie życzę
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

19 września 2013, 19:46

Ela_P pisze:nie rozumiem... ktoś zadaje pytanie o martwego kociaka itd. a ktoś odpowiada wysterylizuj/wykastruj ... masakra !!

jak nie umiecsz czytac ze zrozumieniem to nie odpowiadaj - tyczy się to jednej osoby - "hodowczyni" mco, która jak czytam większość denerwuje i uważa się za hmm znawczynie? bo co hodowle ma i zjadła wszelkie rozumy i uprzykrza się ludziom ze swoimi przekonaniami? kobieto ? nawiedzona jesteś?? zamów egzorcystę !! naprawdę czytam wiele forum bo mam psy i koty ale jedna tylko soba jest tak arogancka i taka przemadrzała.. tylko TY !!
stać Ciebie na ubliżanie innym :?:

powtórzę - rynsztokowa kultura osobista

Jutro zgłaszam sprawę na policję - mam print screen
nauczka za pomówienia i kłamstwa
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

19 września 2013, 20:14

rozmnażanie dachowców jest niezgodne z prawem? a to ciekaaawe...
agpol
Posty:2
Rejestracja:28 lipca 2007, 11:47

19 września 2013, 22:31

po co kastrowac koty niehodowlane? Bo i tak zbyt wiele tych stworzen cierpi w schroniskach.
Kazda niewykastrowana i rozmnazana bez wyobrazni kotka to setki kolejnych kotow, z ktorych przynajmniej czesc ma duze szanse na to, zeby stac sie zwierzetami bezpanskimi, ginacymi pod kolami samochodow, teskniacymi za cieplym katem w schroniskach, nie mowiac o samej kotce, ktora w rekach osoby nie majacej wyobrazni i nieprzygotowanej teoretycznie do przyjscia na swiat maluchow (a wyzej zadane pytanie o tym jak najbardziej swiadczy) jest narazona na realne cierpienie, zagrozenie zdrowia jak i zycia. I ten, kto twierdzi, ze niekontrolowane rozmnazanie zwierzat ( nie wazne psow, czy kotow) jest rzecza jak najbardziej na miejscu jest osoba pozbawiona wyobrazni i tak naprawde nie majaca dla nich szacunku.
Nie mowiac o pomawianiu innych o rzeczy nie majace miejsca i uzywaniu wulgarnego jezyka na publicznych forach, co swiadczy dodatkowo o ignorancji i prostactwie.
Ostatnio zmieniony 19 września 2013, 22:47 przez agpol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

19 września 2013, 22:36

agpol pisze:(...)
Nie mowiac o pomawianiu innych o rzeczy nie majace miejsca i uzywaniu wulgarnego jezyka na publicznych forach, co swiadczy dodatkowo o ignorancji i prostactwie.
naruszenie art. 216 § 2 Kodeksu karnego
agpol
Posty:2
Rejestracja:28 lipca 2007, 11:47

19 września 2013, 22:45

paragrafy swoja droga :D
czasem pomagaja okielznac ludzka glupote i brak checi do edukacji ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

25 września 2013, 11:06

bany rozdane - proszę o kulturę wypowiedzi.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

25 września 2013, 19:26

Do Ela_P :
sunshain, jaka jest, wiemy: niezłomna, bezkompromisowa i czasem :oops: ...wredna :roll: Mnie też nie zawsze podobają się jej wypowiedzi...
Ale ...ma rację ! pisząc:
sunshain pisze:masz nauczkę wykastruj kotkę
A Ty jesteś , delikatnie mówiąc, niekulturalna. Wstyd!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość