Fotki naszych Pupili vol.2

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

biedronka87
Posty:333
Rejestracja:22 lipca 2011, 15:04

27 października 2011, 09:41

asiryś pisze:
Hedwa pisze:a On jest zupełnie inny niż ta nasza kotka MCO bo ona to taka psotnica-urwisica a on to takie ciepłe kluchy :D:D. Do tego straszny z niego miziak, udeptywacz i gaduła
U mnie jest dokładnie tak samo :lol:
Moze z wyjątkiem gadulstwa i załatwiania się. Otóż Brzydal załatwia się w brodziku :lol: Jak mu się zdarzy skorzystać z kuwety ( raz na 3 miesiące) to kupa jest na wierzchu :roll: . Natomiast kotka Rysia też psotnica, ma 3,5 roku a bawi sie jak kociak. Jast cichutka, dystyngowana,delikatna, czyściutka, ale tez potrafi pokazać pazurki. To taka zarozumiała arystokratka. Baaardzo mądra, w odróznieniu od Brzydala- Ryska :mrgreen:
Hedwo, ucałuj od ciotki Asi swoje Śliczności :)

u mnie to samo ale u egzotyków :wink: chociaż po kastracji samcowi odwaliło i zaczął się bawić i skakać z maskotkami syna w pysku :D wcześniej to taka DUMA z niego była,siedział,spoglądał,obserwował jak kotka szalała :wink: a teraz wariuje więcej od niej :wink: no i lubi się przytulać i do ucha śpiewać mmm to jest wspaniałe :mrgreen: ale i podgryza-ot tak z miłości
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

27 października 2011, 11:03

asiryś Śliczności wymiziane, wycałowane i wyściskane ;) powiedziały mi na ucho żebyś swoje pociechy też od nich wymiziała i ja się naturalne do tego dołączam :D. U nas kotka to taka bardziej niezależna jest, jak nie ma na coś ochoty np na głaskanie to za żadne skarby świata się nie pozwoli dotknąć :D kocurowi to zawsze wszystko jedno mój mały syn potrafi się na nim położyć a ten będzie mruczał :D :D. Nasza kotka też jest bardziej kumata niż kocur i szybciej da się ja czegoś nauczyć np. potrafi aportować i ostatnio ją nauczyłam prosić. Siada wtedy na tyłku i macha przednimi łapkami. Śmiesznie to wygląda trochę podobnie do skaczącego zająca :D Może mi się kiedyś uda zrobić jej zdjęcie w tej pozycji to tu wstawię :D
Wiecie co staram się jakoś przetrzymać te jego zachowania a ale po dzisiejszej nocy powiedziałam mu że jak się nie uspokoi to sama mu te jajka ciachnę :D :D. Prawie całą noc nie spałam bo gruchał jak jakiś nienormalny i co chwilę wskakiwał mojemu synowi do łóżeczka i musiałam go wyganiać. No głupek! :D hormony mu sieczkę z mózgu robią :D :D Dostał skubany reprymendę ale się tym chyba nie przejął bo pomaszerował do drugiego pokoju z kitą w górze :D Co do chudości kotów to u nas kotka ma taki wystający kręgosłup i wyczuwalne kości miednicy i ona jest drobniejsza waży tylko 3,44 ale podobno jest z linii tych mniejszych MCO. Czekamy teraz na kuriera z 10ma kg karmy więc kotki będą nabierały ciałka :D :D o właśnie a Wy swoim kotom dajecie karmę dla kastratów? właśnie tego się trochę obawiam, że będę musiała im zmienić karmę a co za tym idzie pewnie będzie miała mniejsze chrupki. Niestety moje koty te mniejsze połykają w całości nie gryząc ich :|
biedronka87
Posty:333
Rejestracja:22 lipca 2011, 15:04

27 października 2011, 14:37

Hedwa pisze:asiryś Śliczności wymiziane, wycałowane i wyściskane ;) powiedziały mi na ucho żebyś swoje pociechy też od nich wymiziała i ja się naturalne do tego dołączam :D. U nas kotka to taka bardziej niezależna jest, jak nie ma na coś ochoty np na głaskanie to za żadne skarby świata się nie pozwoli dotknąć :D kocurowi to zawsze wszystko jedno mój mały syn potrafi się na nim położyć a ten będzie mruczał :D :D. Nasza kotka też jest bardziej kumata niż kocur i szybciej da się ja czegoś nauczyć np. potrafi aportować i ostatnio ją nauczyłam prosić. Siada wtedy na tyłku i macha przednimi łapkami. Śmiesznie to wygląda trochę podobnie do skaczącego zająca :D Może mi się kiedyś uda zrobić jej zdjęcie w tej pozycji to tu wstawię :D
Wiecie co staram się jakoś przetrzymać te jego zachowania a ale po dzisiejszej nocy powiedziałam mu że jak się nie uspokoi to sama mu te jajka ciachnę :D :D. Prawie całą noc nie spałam bo gruchał jak jakiś nienormalny i co chwilę wskakiwał mojemu synowi do łóżeczka i musiałam go wyganiać. No głupek! :D hormony mu sieczkę z mózgu robią :D :D Dostał skubany reprymendę ale się tym chyba nie przejął bo pomaszerował do drugiego pokoju z kitą w górze :D Co do chudości kotów to u nas kotka ma taki wystający kręgosłup i wyczuwalne kości miednicy i ona jest drobniejsza waży tylko 3,44 ale podobno jest z linii tych mniejszych MCO. Czekamy teraz na kuriera z 10ma kg karmy więc kotki będą nabierały ciałka :D :D o właśnie a Wy swoim kotom dajecie karmę dla kastratów? właśnie tego się trochę obawiam, że będę musiała im zmienić karmę a co za tym idzie pewnie będzie miała mniejsze chrupki. Niestety moje koty te mniejsze połykają w całości nie gryząc ich :|
malutko waży,ale nie widać tego po niej,moja obecnei ma jakieś 3-3,5kg ale egzotyki są małe a mój samiec ma 4,200-4,400
Ale Twoje oba są piękne !
a powiedz jeszcze,co jadają ?
Ostatnio zmieniony 27 października 2011, 18:38 przez biedronka87, łącznie zmieniany 1 raz.
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

27 października 2011, 15:21

biedronka87 no malutko waży ale pewnie jeszcze trochę urośnie skoro te koty rosną 3 lata to jeszcze ponad 2 lata rozwoju przed nią :D nie nastawiam się na to, że będzie wielka. Jej matka nie jest duża jest właśnie z linii tych mniejszych natomiast ojciec jest wielki. One jedzą tylko i wyłącznie suchą karmę royal maine coon kitten i do tego mokre też royala. Próbowałam im wzbogacić dietę surowym mięskiem ale nawet powąchać nie chcą to samo jest z nabiałem itp. Przyzwyczaiły się do gotowej karmy na tyle, że niczego innego ruszyć nie chcą. ;). Nie martwi mnie to bo dostają dobrą karmę a wraz z nią wszystko co im potrzebne w odpowiedniej proporcji.
biedronka87
Posty:333
Rejestracja:22 lipca 2011, 15:04

27 października 2011, 18:39

Hedwa pisze:biedronka87 no malutko waży ale pewnie jeszcze trochę urośnie skoro te koty rosną 3 lata to jeszcze ponad 2 lata rozwoju przed nią :D nie nastawiam się na to, że będzie wielka. Jej matka nie jest duża jest właśnie z linii tych mniejszych natomiast ojciec jest wielki. One jedzą tylko i wyłącznie suchą karmę royal maine coon kitten i do tego mokre też royala. Próbowałam im wzbogacić dietę surowym mięskiem ale nawet powąchać nie chcą to samo jest z nabiałem itp. Przyzwyczaiły się do gotowej karmy na tyle, że niczego innego ruszyć nie chcą. ;). Nie martwi mnie to bo dostają dobrą karmę a wraz z nią wszystko co im potrzebne w odpowiedniej proporcji.
moje kocurzysko lubi wszystko czego nie może,za czekoladą to i moze przez okno by wyskoczył :mrgreen:
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

27 października 2011, 19:01

haha :D to u nas kotka dachowa staruszka pochłania wszystko co w zasięgu wzroku :D ale tak była nauczona od małego. Teściowa jej zawsze dawała wszystko co jadła sama. Próbuję ja teraz przestawić tylko na karmę royala dla seniorów bo przez to, że tak wszystko jadła i do tego podjadała karmę młodym dostawała za dużo białka i zaczęły jej siadać nerki. W jej wieku (14lat) podobno problemy z nerkami są częste. Nawet za dużo Wam na temat tego co ta nasza starowinka robi napisać nie mogę bo ona tylko śpi i wychodzi ze swojej budki żeby coś zjeść i za potrzebą :D
biedronka87
Posty:333
Rejestracja:22 lipca 2011, 15:04

29 października 2011, 12:35

Ostatnio zmieniony 23 maja 2012, 17:20 przez biedronka87, łącznie zmieniany 1 raz.
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

29 października 2011, 13:58

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

29 października 2011, 14:10

biedronka87 u nas syn tak samo kocha nasze koty :D:D:D jemu się to podoba a kotom trochę mniej zwłaszcza kotce :D:D
K@rOLcI@ piękna kocia miłość ! Słodkie są te Twoje koty ;)
biedronka87
Posty:333
Rejestracja:22 lipca 2011, 15:04

29 października 2011, 14:49

no właśnie piękna kocia miłość :D
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

29 października 2011, 18:19

Karolina po prostu cuda masz w domu. Widać ze Toffik uważa Garfa za starszego brata. Czuje w nim oparcie :lol:
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

29 października 2011, 20:40

zanim zasneli to Toffik wylizał Garfowi pychola. pare dni wczesniej tez podszeł objąl go o dtyłu za szyje i zaczla lizac, a po chwili dopadal mu zębami do gardła. Garf sie wyrywał to znów go lizał i znów z zębami - jak zaczełam reagować na gryzienie to szybko wystawiał jęzor lizał go i patrzał sie z mina - no co przeciez go lize OSZOŁOM
movelikejagger
Posty:5
Rejestracja:28 października 2011, 22:54

29 października 2011, 21:09

A oto moja Łezunia :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Moja maskoteczka :)
Choć nie wiem, czemu mi obróciło zdjęcie :)
Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Testowała nowe meble :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Grzeczna tylko jak śpi :)
biedronka87
Posty:333
Rejestracja:22 lipca 2011, 15:04

30 października 2011, 22:03

movelikejagger pisze:A oto moja Łezunia :)
ale ona ma fajny kolor,starsza czy młodziak ?
rudykot
Posty:3
Rejestracja:26 października 2011, 19:27

30 października 2011, 22:21

Witam was :D Jako nowy forumowicz zaprezentuje wam zdjęcia swojego rudego najukochańszego kotka ;*
W jego ulubionej tygrysiej budce :) Kotek ma na imię Wycior :)
http://www.imageshack.us/photo/my-image ... 111143.jpg
Myślę, że też się "wkręcę" na to forum :) gdyż również bardzo lubię kotki :)

PS. Niestety miałem problemy z wklejeniem zdjęcia, podałem link.
Ostatnio zmieniony 30 października 2011, 22:26 przez rudykot, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości