Jaki polecacie odstraszacz i neutralizator zapachów?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

krolick
Posty:1
Rejestracja:29 lipca 2015, 16:41

29 lipca 2015, 16:56

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post na forum, więc przede wszystkim chciałam się przywitać :)

Mam do Was pytanie - czy jesteście w stanie polecić mi jakiś odstraszacz na moją kicię, która uwielbia zwracać na siebie uwagę "jazdą" łapami po telewizorze :D albo waleniem łapami w liście kwiatków? Wiem, że powinnam raczej walczyć z przyczyną niż objawem i po prostu więcej poświęcać Stefanii czasu, ale z powodów zawodowych czasami nie jestem w stanie i muszę zająć się najpierw projektem a dopiero potem przychodzi czas na laseromanię i wędkowanie ;)

Druga sprawa to też prośba o polecenie produktu - tym razem neutralizatora zapachów. Czy możecie podać mi jakiś produkt/markę sprawdzoną?
Kicia po sterylizacji nalała na taką pufo-piłkę i nie zauważyliśmy tego od razu. Siku wsiąknęło w materiał przy zamku błyskawicznym i trochę chyba nawet do środka w to wypełnienie "mebla" i jak bym tego nie szorowała to zapaszek zostaje. I my i koty lubimy tę piłkę i chcielibyśmy ją odzyskać :) Myślicie, że jest szansa?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
i pozdrawiam wszystkich gorąco,

Justyna aka krolick
jolantawlojas@o2.pl
Posty:1
Rejestracja:20 września 2015, 21:15

22 września 2015, 14:04

bardzo dobre neutralizatory zapachów produkuje firma Benek
embla
Posty:1
Rejestracja:22 września 2015, 16:00

22 września 2015, 16:05

podpinam się pod pytanie :)
fusyta
Posty:1
Rejestracja:13 października 2015, 23:48

14 października 2015, 00:12

Witam, podpinam się jeszcze - też interesuje mnie odstraszacz, a może sprytny sposób na kotkę żeby nie właziła wszędzie gdzie mięciutko, chodzi tu m.in. o szafę i ubrania, które potem toną w sierści. Kotki już nie wychowamy za późno a rozbestwiła się nam bestia ;)
alaska1
Posty:1
Rejestracja:18 października 2015, 13:37

18 października 2015, 13:46

witam ja zastosowałam zapach pomarańczy dopóki nie wywietrzał działało kotek mój omijał to miejsce
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości