Nowy domownik vs Seniorka

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

PerKajka
Posty:4
Rejestracja:27 lutego 2017, 23:42

20 marca 2017, 21:09

Witam Wszystkich :D !!

W grudniu do mojego miejsca pracy kilka dni z rzędu przychodziła młoda (około roku) kotka. Dokarmiałam ją i zatrzymałam w pracy tyle ile mogłam,żeby choć troszkę się ogrzała, niestety na noc nie mogła tam zostawać. Jednak po dwóch dniach, gdy w nocy miały być silne mrozy postanowiłam zabrać kicie do domu. Okazała sie przecudownym kotem, nauczona czystości, korzystania z kuwety. Widać,że kotka wcześniej musiała być u kogoś w domu, jednak nikt sie nie odezwał na ogłoszenia, które dałam o jej znalezieniu. Tylko tu powstaje PROBLEM. Mam w domu już 6-letnią kotke. Spodziewałam sie,że bedą zgrzyty, ale myślałam, ze ich łapoczyny skończą sie po paru dniach. Jest juz prawie koniec marca, a moja Tośka (starsza) nie może dogadać sie z Luśka. Jeśli jedna wchodzi w drogę drugiej zaraz są syki i Tośka goni Młodą gdzieś w kąt. Dodam jeszcze, że Tośka miała wcześniej swojego kociaka, kóry jak tylko troche podrósł też był traktowany jak obcy. Nie wiem, co mam zrobić, aby kotki zaakceptowały siebie nawzajem... POMOZECIE?? :P
Kama-42
Posty:1
Rejestracja:30 maja 2017, 15:33

30 maja 2017, 15:41

Witam.Ja też mam starą kotkę(12 lat) i kotkę która ma rok a u mnie jest 10 miesięcy.Wszystko było dobrze ale od dwóch tygodni stara strasznie syczy i warczy na małą.Chyba to nie zazdrość skoro mieszkają ze sobą 10 miesięcy.Podpowiedzcie co robić :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości