okrutny mord na kocie... nazwany sztuka

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

met niezal

06 maja 2007, 14:35

zrodlo: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=59834
renq pisze:Na węgierski festiwal filmowy trafił krótkometrażowy film Álszent (Hipokryta), w którym znajduje wyjątkowo brutalna się scena, w której mężczyzna topi kotka w wannie.

Niestety, nie jest to efekt specjalny, tylko efekt nienormalnego reżysera, który zrobił to podobno dla artystycznej wolności. Tylko co jest artystycznego, w walczącym o życie zwierzaczki, który i tak nie ma żadnych szans?

Więcej informacji znajduje na http://news.deviantart.com/article/28572/ (uwaga, po Angielsku).

Jest też petycja, pod którą można się podpisać, niestety jej tekst także jest tylko po węgiersku (mimo to podpisałem w ciemno). Kawałek filmu można obejrzeć na http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/alszent4670/, jednak naprawdę NIE POLECAM! Obejrzałem to raz. Mam dosyć. Cały się trzęsę. :(

Czy jest wogóle coś, co możemy zrobić, aby ten człowiek poniósł jakiekolwiek konsekwencje? Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na świecie.

PS. Zdecydowałaś(eś) jednak otworzyć stronę z filmem, rozważ jeszcze, póki możesz, czy naprawdę tego chcesz.
BARDZO PROSIMY O PODPISY W PETYCJI!!!
tutaj mozna podpisac petycje: http://www.petitiononline.com/faszzolt/ ... -sign.html
Awatar użytkownika
Borysek
Posty:883
Rejestracja:21 lutego 2007, 11:13

06 maja 2007, 14:51

MAKABRA :!: :!: :!: Ciarki przechodzą od samego czytania :!: :!: :!: Filmu nawet nie chcę oglądać :!: :!: :!: Ludzie to potrafią być jednak okrutni :!: :!: :!: Myślałem, że wolność artystyczna jednak na czymś innym polega... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
A tego nienormalnego "reżysera" to powinni załatwić w ten sam sposób, jak to biedne zwierzę (wybaczcie, ale poniosło mnie :!: ) :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Ulla
Posty:255
Rejestracja:29 marca 2006, 00:05
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

06 maja 2007, 15:18

Ja nawet nie byłam w stanie przeczytać do końca, co napisał renq! :shock: :twisted:
Filmu nawet nie chcę widzieć na oczy! :shock: :evil:
Nie wiem, kto może czerpać "przyjemność" z takiej wolności artystyczniej!! :twisted: - tylko jakiś zaawansowany PSYCHOPATA :twisted:

Petycję podpisuję w ciemno :( - może w jakiś sposób to zapobiegnie dalszemu dręczeniu niewinnych zwierząt! :(
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

06 maja 2007, 15:30

Obejrzałam i brak mi słów, jak to jest możliwe? :!: :!: :!: :!:
Nie miałabym, żadnych oporów i chętnie obcięłabym osobiście łapę temu artyście przy samym łokciu. :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Ciocia Stasia
Posty:18
Rejestracja:17 maja 2007, 16:36
Kontakt:

22 maja 2007, 19:24

:shock: :shock: :shock: :shock: brak słów....!!!! :shock:
Awatar użytkownika
kociaczek250
Posty:77
Rejestracja:05 czerwca 2007, 19:29
Kontakt:

12 czerwca 2007, 20:37

Już po samym przeczytaniu posta cała drżałam... a kiedy obejrzałam filmik.... strasznie ryczałam..... podpisałam się pod petycją... czuję się lżej... ale nic więcej nie mogę zrobić... niestety.... to straszne... totalny brak słów.... mordować małego, bezbronnego kociaczka dla głupiego filmu??????? To najbardziej okrutne, co może zrobić człowiek... rozesłałam to do znajomych na GG.... niech będzie więcej podpisów pod ta petycją... może to coś da.... :cry:
Awatar użytkownika
owoc granatu
Posty:109
Rejestracja:30 czerwca 2007, 21:05

30 czerwca 2007, 21:43

jestem przerazona tym co zobaczylam ..... :cry: jakim podlym trzeba byc aby cos takiego zrobic . biedne kociatko. :cry:
ania i piesek ozzy

03 lipca 2007, 11:48

ja już podpisałam petycje. filmu nie widziałam ale nie mam normalnie słów :shock:
Awatar użytkownika
diana
Posty:287
Rejestracja:13 stycznia 2006, 22:10
Lokalizacja:kielce
Kontakt:

15 lipca 2007, 00:15

nawet nie bede komentowac, bo :x :evil: :!: co za debil???
petycje podpisalam, ale nie mam odwagi obejrzec filmu, a tego *** podtapialabym codziennie dla zabawy, potem inne tortury, ale na pewno bym nie zabila-niech cierpi :evil:
Patrycja94
Posty:191
Rejestracja:04 lipca 2007, 21:40
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

15 lipca 2007, 01:05

Boże brak mi słów mam nadzieje że temu debilowi (sorry ale inaczej sie tego nie da opisać i tak to słowo nie zastępuje tego co widziałam) się to odbije :cry: Biedny niewinny kotek mam nadzieje że będzie mu dobrze za Tęczowym Mostkiem :roll:
Patrycja94
Posty:191
Rejestracja:04 lipca 2007, 21:40
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

15 lipca 2007, 01:07

Diana my byśmy go nie podtapili tylko od razu utopiły :twisted:
Raven13
Posty:8
Rejestracja:14 lipca 2007, 09:59
Kontakt:

15 lipca 2007, 09:53

To było straszne!!!!!!!!!!! Cała jestem zapłakana! :cry: :cry: Takiemu to najlepiej połamać wszystkie kości i wrzucić do oceanu!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
owoc granatu
Posty:109
Rejestracja:30 czerwca 2007, 21:05

16 lipca 2007, 17:19

ja przypuszczam , ze tworca tego "dziela" i tak nie poniesie zadnej kary ale powinien zostac napietnowany. pokazuje wszystkim moim znajomym - nieobojetnym na los zwierzat - link do petycji . podpisuja ja.

ostatnio moj znajomy pokazal mi film , jak obzieraja zywe psy ze skory...dla futer.... :cry: nie moge przestac o tym filmie myslec - to jest koszmar. wstydze sie, ze jestem czlowiekiem..... :cry:
Patrycja94
Posty:191
Rejestracja:04 lipca 2007, 21:40
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

16 lipca 2007, 23:36

Światowa Deklaracja Praw Zwierząt
Uchwalona 21.9.1977 r. w Londynie przez Międzynarodową Federację Praw Zwierzęcia, zał. 2.4.1977 w Genewie. Deklaracja przedłożona została UNESCO wraz z podpisami dwu i pół miliona osób, członków europejskich towarzystw opieki i ochrony zwierząt:
(....)
Art.3
a) żadne zwierzę nie może być przedmiotem maltretowania i aktów okrucieństwa
b) jeśli okaże się, że zwierzę musi być zabite, należy je uśmiercić szybko, nie narażając je na ból i trwogę

TEN CZŁOWIEK POWINNIEN ZOTAĆ UKARANY !!!!!!!!!!!!!!!!!! PONIEWAŻ TO NIE BYŁA SZYBKA ŚMIERĆ I NIE MUSIAŁO ZOSTAĆ ZABITE :twisted:
Patrycja94
Posty:191
Rejestracja:04 lipca 2007, 21:40
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

16 lipca 2007, 23:39

Jeżeli chcecie sobie ją przeczytać lub inne ustawy to w "GOOGLE" wpiszcie STRAŻ DLA ZWIERZĄT i wejdżcie sobie w pierwszy link kończy się na COM.PL
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości