Dziwne upodobania

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
kociaczek250
Posty:77
Rejestracja:05 czerwca 2007, 19:29
Kontakt:

30 czerwca 2007, 12:06

Wiem, ze może przesadzam z pisaniem o moim kocie, ale nie mogłam się powstrzymać :lol: .
Otóż w jednej z moich książek o kotach przeczytałam kiedyś, że koty zwykle wybierają na odpoczynek miejsca suche, czyste i ciepłe. Nie słyszałam nigdy o wyjątkach, wiec byłam pewna, że mój kot tez nim nie będzie. Kupiliśmy mu wygodne, miłe posłanie przekonani, ze to miejsce wybierze sobie na sen. Już pierwszego dnia przekonaliśmy się, ze będzie inaczej. Kiedy był już senny, zamiast zdrzemnąć się na legowisku, zasnął pod komputerem, gdzie jest pełno syfu i brudu. Potem przeniósł sie do środka tapczanu mojego brata -- gdzie czysto też nie jest. Potem przeniósł się pod szafkę w kuchni, gdzie jest jeszcze gorzej - nie sprzątamy tam przecież. W temacie o figlach naszych kotów napisałam, że aktualne sypia w szafce. Czy wasze koty tez takie są? Czy tak jak pisze w książkach - wybierają na sen miejsca czyste i ciepłe? A może jest zupełnie na odwrót? Piszcie o tym! :)
Awatar użytkownika
Śliwka
Posty:98
Rejestracja:31 października 2006, 12:10
Lokalizacja:Okolice Warszawy
Kontakt:

30 czerwca 2007, 21:19

Mój Tofik jest raczej bardzo wygodnicki i śpi tylko na fotelach, sofach, łóżku i od czasu do czasu na moich kolanach, gdy siedzę przy komputerze.
Awatar użytkownika
owoc granatu
Posty:109
Rejestracja:30 czerwca 2007, 21:05

30 czerwca 2007, 21:28

moje koty spia tam gdzie im sie podoba , za kazdym razem bedzie to inne miejsce .
ania i piesek ozzy

01 lipca 2007, 10:06

mój zazwyczaj spał w nocy w nogach jak pies :D albo na moim brzuchu.
Gość

01 lipca 2007, 15:12

moja zuzia uwielbiala spac w umywalce, lub duuuzym garnku do gotowania ,nie miescil sie do szafki i stal na szfce kuchennej pod sufitem, bylo tam bardzo cieplo i czysto, w laziece tez,
Raven13
Posty:8
Rejestracja:14 lipca 2007, 09:59
Kontakt:

14 lipca 2007, 13:45

A mój włazi do piwnicy i śpi na piecu lub na węglu i potem jest czarny jak smoła...
Patrycja94
Posty:191
Rejestracja:04 lipca 2007, 21:40
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

14 lipca 2007, 19:31

Mój mały kotek śpi dokładnie tak jak autroki tego teamtu... Na schodach, pod łózkiem czasami na ale to jak jest totalnie ciemno w domu. Kupiliśmy jej piękne mięciutkie legowisko a potem to włsnie legowiko znalazło się w posiadaniu innego kotka który lubi ciepło i miękkie posłania. :D :D :)
Mysia
Posty:12
Rejestracja:18 lipca 2007, 21:24
Lokalizacja:Sthlm

19 lipca 2007, 14:20

Moja Meggan sypia z nami w nogach - teraz u mnie, wczesniej calusienki rok u meza. Albo calkowicie niez<godnie z tym co pisza w ksiazkach o futrzakach - na fotelu przy drzwiach balkonowych w przeciagu.
Albo na naszym fotelu przy komputerze tak ze wtedy jest pisanie na stojaco - "przeciez futro lezy!!"
Minuail
Posty:34
Rejestracja:04 marca 2007, 23:13
Lokalizacja:Kraków

20 lipca 2007, 10:23

Teraz ja są upały moja Mela spi na dnie wanny (chyba tam jej najchłodniej) :D.
Normalnie sypia na wszytkich możliwych fotelach , łozkach i na pólce z ksiązkami. Jak była malutka i przyniosłam ja z hodowli to sypiała prze pierwszych pare dni pod szafą :D
annflower
Posty:61
Rejestracja:21 lipca 2007, 11:34

26 lipca 2007, 17:09

mój Antonio zawsze zasypia na kolanach a dopiero potem kładzie się gdzieś sam ale zawsze na miękkim. ładnie chodzi do kuwety i zaraz rano trzeba mu dać jeść. chociaż jakąś małą przekąskę bo inaczej miauczy. ;)
Merkator
Posty:6
Rejestracja:17 lipca 2007, 13:54

06 sierpnia 2007, 12:15

Mój kot wielbia spać w pralce :roll: . Jak nigdzie go nie ma to znaczy że tam wlazł :D . oczywiscie przed kazdym właczeniem pralki sprawdzamy czy kot na pewno jest na zewnątrz :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości