Dziwne zachowanie kotki podczas kocenia się

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Yvonnn
Posty:1
Rejestracja:02 sierpnia 2008, 21:26

02 sierpnia 2008, 21:29

Moja kotka (mieszaniec,6 lat ) zawsze gdy się koci nie opuszcza mnie na krok, muszę zostawać z nią w wybranym przez nią miejscu. Gdy tylko odchodzę to nieważne w jak zaawansowanym stanie jest, zawsze idzie za mną. Gdy z nią jestem to patrzy na mnie, przytula się i mruczy. Mimo iż to jest męczące, cieszy mnie takie zaufanie.
Jednak wydawało mi się że kotki w takim stanie szukają ustronnego miejsca z dala od człowieka... ?
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

02 sierpnia 2008, 22:19

Różnie to bywa.
A może warto pomyśleć o sterylizacji? Szkoda rozmnażać kotkę, skoro tyle niechcianych kociaków w około. I ciąża to dla niej obciążenie.
Anatema
Posty:35
Rejestracja:20 czerwca 2008, 21:59

07 sierpnia 2008, 22:06

ja tez myslalam kiedys ze kotka w takiej sytuacji sie chowa. moje niezyjaca juz koteczka rodzila na moich kolanach wgryzajac mi sie w brode bo bolalo. potem podrzucala mi kociaki a sama chodzila na spacery. takie zachowanie to dowod wielkiego zaufania do panci i znak ze kotka czuje sie bezpiecznie :)

Iza ma racje . sterylizacja to bardzo dobre rozwiazanie nie wplywajace w zaden sposob na zdrowie koteczki a chroni ja przed np ropomaciczem czy nawet rakiem macicy
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości