Maniuś wraz z Tiffką opiekują się nową lokatorkę

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 10:56

Amika pisze: Ps. Nie chciałam Cię urazić, ale z taką niecierpliwością na nią czekałaś, a tu tylko króciutka wiadomość pełna płaczących ikonek więc różne głupie myśli przychodziły mi do głowy. Tym bardziej, że maczałam w tym swoje paluchy
Aniu nie przepraszaj mnie, sama zdaję sobie sprawę, że mało pisałam wczoraj wieczorem, a wszyscy byli ciekawi. Chyba mnie już troszkę poznałaś, że jestem wielką panikarą :lol: :lol: A z drugiej strony pomyślałam, że lepiej wieczorem będzie jak zajmę się kociakami i chociaż troszkę przybliżę im się na wzajem. A więc latałam pomiędzy przedpokojem i pokojem głaskałam jednego i drugiego i chciałam aby na mnie poznawali zapachy tych drugich.
Dziś już jest dużo spokojniej; jedynie co mnie martwi to brak apetytu u Tiffi, nawet nie jest zainteresowana jedzeniem i piciem, a tylko śpi w transporterku (chyba bardzo tęskni za Małgosią).
:lol: :lol: Tiffka jest naprawdę kochanym kociakiem i tylko musi się do nas przyzwyczaić, więc nic nie robię na siłę :lol: :lol: A Ty jesteś kochana, że nas połączyłaś :P :P :P
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

23 września 2008, 10:59

o kurde to niedobrze ze nie je...jaby zjadla i nabrala sil to moglaby miec wiecej energii do zabawy :)
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 11:12

Co prawda Maniek też jada bardziej popołudniami, więc może zacznie później. Ma taką nadzieję, że będzie sama szamać
Tiger_
Posty:10
Rejestracja:26 maja 2007, 00:16

23 września 2008, 11:37

Tęsknię ... :oops:
Nic nie poradzę ......tęsknię i już ....
oooo i już ryczę ......

Nawet nie wiedziałam, że Tiff jest taka sławna na Krakvecie....:)
Bardzo rzadko tu bywam , tylko , gdy trzeba głosować ... :oops:
Teraz będę tutaj śledziła losy niuni......

Kasiu , tak jak pisałam Ci na miau , nie martw się na razie tym , że nie je ...po przybyciu do mnie też nie jadła ....
Dobrze , że była w kuwetce, co oznacza , że nie jest zablokowana ........na pewno też zacznie jeśc i to pewnie jeszcze dziś ...

Trzymam kciuki za wielką przyjaźń między Twoimi kociszami !!!!!!
Ale zabaw i gonitw ze strony Tiiffki to bym się nie spodziewała .... :wink:
Ona to taka typowa księżniczka Tiffany .........:)

Czy imię zostaje? Czy masz już dla niej nowe ?

Fajne jest obecnie to zestawienie imion :
KSIĘZNICZKA TIFFANY i MARIAN, MANIUŚ, MANIEK :)

Ja mówiłam do niej; Tifusiu , jak wołałam to; Tiff , a jak nie pozwalała się czesać tylko zwiewała , to było : "Tiffany ! Bo w tyłek dostaniesz ! " :wink:
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 11:42

Zostanie Tiffka.

Obiecuję na bieżąco podsyłać Ci zdjęcia, aby chociaż troszkę zniwelowały tęsknotę. A tak w ogóle to rozmawiałam z Moniką i może kiedyś Cię zabierze do Krakowa, oczywiście jak będziesz grzeczna :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Napisałam Ci na miau prośbę o jej wyniki badań.
Tiger_
Posty:10
Rejestracja:26 maja 2007, 00:16

23 września 2008, 12:05

Kasia i Maniuś pisze:Zostanie Tiffka.

Obiecuję na bieżąco podsyłać Ci zdjęcia, aby chociaż troszkę zniwelowały tęsknotę. A tak w ogóle to rozmawiałam z Moniką i może kiedyś Cię zabierze do Krakowa, oczywiście jak będziesz grzeczna :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Napisałam Ci na miau prośbę o jej wyniki badań.
aaaaaaaaa , no właśnie .Monika mówiła , że nie dałą Ci wyników morfologii Tiff :evil:
A specjalnie włożyłam do koszulki z umową adopcyjną ....
I kto tu ma zasłużyć na podróż do Krakowa ?

Niestety nie spisałam sobie wyników , więc sobie jeżdżą z Moniką po Polsce .....
Zaraz do niej napiszę SmSa żeby mi przepisała wszystko w mailu i natychmaist Ci wyślę ......(chyba dopiero wieczorkiem , bo teraz M. pracuje)
Zastanowie się jeszcze czy nie każę jej rysować wykresów z rozmazu krwinek ...... :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 12:15

Spoko, nic się nie dzieje - prześlij wyniki na spokojnie - będę ich potrzebować jak będziemy wybierać się do lekarza
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 12:27

Oooo, ktoś zakłóca mój spokój i ciekawe czego chce

Obrazek

Może uda się zobaczyć co z nią się dzieje, albo może wyjdzie z tego ukrycia

ObrazekObrazek

No, może wyjdziesz

Obrazek

Nie, to nie, idę

Obrazek

Ufff, nareszcie poszedł

Obrazek
Tiger_
Posty:10
Rejestracja:26 maja 2007, 00:16

23 września 2008, 12:42

Śliczna Tiff ....cała ona ..transporterek to ukochane miejsce. Ona , jak większośc kotów lubi mieć po prostu dach nad głową ....
Chyba jednak Maniuś jest zadowolony z nowego domownika :)
Nie nudzi się bynajmniej , choć pewnie jest ..........zafrasowany .....:)

Jeszcze tylko tak dla przypomnienia , coby kontrolować jej wagę .....ona w dniu ostaniej wizyty u weta ,czyli bodjaże 18-tego września ważyła 2,60 kg ....
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 12:55

Zastanawiam się czy mogę już pomalutku przenosić transporterek bliżej pokoju, ale chyba poczekam jeszcze aż zacznie jeść
Jedno śpi i drugi - każde w swoim ulubionym miejscu: Maniek na fotelu, Tiffka wiadomo gdzie :lol: :lol: :lol: Jakby żadnego kociaka w domu nie było, tylko ja sobie już nie wyobrażam życia bez z nich.Śpią tak kochanie.
Tiger_ pisze:Jeszcze tylko tak dla przypomnienia , coby kontrolować jej wagę .....ona w dniu ostaniej wizyty u weta ,czyli bodjaże 18-tego września ważyła 2,60 kg ....
Oczywiście będziemy pilnować i zapisywać w notatniku.
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

23 września 2008, 13:12

lol nie wiedzialam ze Manius ma jasny ogon, ale niespodzianka;)
a mały śpioszek jak sie juz wyspi porzadnie to w koncu zglodnieje:)
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 13:17

ania1985 pisze:lol nie wiedzialam ze Manius ma jasny ogon, ale niespodzianka;)
On ma czarny ogon, tylko błyszczącą sierść i przy lampie błyskowej błyszczy :lol: :lol: :lol:
ania1985 pisze:a mały śpioszek jak sie juz wyspi porzadnie to w koncu zglodnieje:)

Mam nadzieję
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

23 września 2008, 14:02

haha no wlasnie bylo to zaskakujace, na tej jednej fotce taki siwy ogon:)
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

23 września 2008, 15:17

Mała zaczyna jeść Animondę, miskę wstawiłam jej do transoprterka, natomiast Maniek usilnie jej towarzyszy obserwując :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

23 września 2008, 15:31

Super :lol:
Do zobaczenia wieczorem :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości