mój 6-mies.kot gryzie gazety

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

irenapak42
Posty:7
Rejestracja:03 stycznia 2009, 21:04
Lokalizacja:ziółkowo
Kontakt:

20 lutego 2009, 00:44

koszina rozszarpuje gazety a w szczególności programy telewizyjne.dziś podarł na drobno papier toaletowy i rozrzucił po całej łazience.mój e-mail irenapak@o2.pl
Awatar użytkownika
Majek
Posty:69
Rejestracja:24 sierpnia 2008, 20:53
Lokalizacja:Wrocław

20 lutego 2009, 11:21

Rób kulki z papierków do zabawy. Kot ewidentnie oczekuje zabawy, a jak jej nie ma to zajmuje się tym co: fajnie się rozgryza, fajnie się turla po podłodze itp. Ja czasem wracając do domu znajduję na podłodze woreczki śniadaniowe, chciała się pobawić- wzięła to co było według niej najciekawsze :)
Gość

05 kwietnia 2009, 02:29

dla mojego rocznego kota papier toaletowy i ręczniki papierowe to pokusa nie do odparcia - rozniesie w strzępy, gdziekolwiek dojrzy rolkę bez opieki. Dlatego papier wysoko na półce (trzeba pamiętać wziąć, zanim się usiądzie na tronie ;) ), a ręczniki w zamykanej szafce. Za to drugi kot uwielbia rozdrapywać kartony lub gazety. Jest to większy problem, bo mam dużo rzeczy posegregowanych w pudłach kartonowych. Nie można ich (kotów) tego oduczyć, po prostu trzeba chować te rzeczy...
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

09 kwietnia 2009, 10:40

To i tak nie macie źle, bo moje uwielbiają gryźć książki jeśli leża otwarte oraz moje kserówki szkolne :lol:

I nie jest to nic niepokojącego, po prostu szukają rozrywki
milu
Posty:25
Rejestracja:14 listopada 2008, 15:35

09 kwietnia 2009, 18:23

Hehe, moja kicia jest fanką Poczty Polskiej :D Jak tylko coś do mnie przychodzi, to albo trzeba się z tym bawić/wsunąć głowę do środka/gonić po całym mieszkaniu (koperta) albo gryźć/wejść do środka i przewrócić/wydrapać wnętrza (karton) :D
makaroni
Posty:16
Rejestracja:16 kwietnia 2009, 13:30
Lokalizacja:Warszawa

16 kwietnia 2009, 15:31

Kot jest widocznie oczytany.
Moja kicia kiedyś została przypadkowo zamknięta na parę godzin w łazience i dobrała się do ośmiopaku papieru toaletowego - przeprowadziła kompleksową masakrę. Papier był wszędzie. Nic nie ocalało.

Jak się kotu nudzi to ma właśnie takie pomysły. Proponuję zakupić lub znaleźć (i wyczyścić) piórko. Koty lubią lekkie przedmioty które mogą podrzucać i które wolno spadają.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości