Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

02 października 2010, 14:01

Hans jest większy, bo na garnuszku u Was :) dobra karma, dom pełen miłości i rozpieszczanie przez rodziców robi swoje ;)
HSB oglądając fotki Erwina stwierdził (patrząc na jego pyszczek), ze na bank ma egipskie geny :) a dodam, ze HSB to maniak jeśli chodzi o Egipt i wszystko z nim związane, więc proszę to potraktować jako wielki komplement!
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

02 października 2010, 14:31

Śpieszę zapewnić, że doceniamy wagę komplementu :!: Sama bym na to nie wpadła (te egipskie geny)- chyba za bardzo zasugerowałam się tym, ze to kociak wzięty z łódzkiego podwórka. Trafił do lecznicy na sterylkę, a pani dr uznała, że my będziemy odpowiednim dla niego domkiem i już nie wrócił na zimne podwórko. Właśnie śpi na moich kolanach :D
Dziwi mnie tylko długość wąsów Erwina :shock: Nigdy nie miałam kota z taaakimi wąsami :!:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

02 października 2010, 16:28

Rzeczywiście, Erwin jest typu orientalnego :lol: To zapewne w prostej linii potomek świętego kota egipskiego :roll:
Jest śliczny, a wąsy imponujące. Wrażenie długiego ryjka wzmacnia jeszcze biała strzałka na nosie 8)
Zal mi troche Hansika :( Juz nie jest w centrum zainteresowania :(
Widzę,ze ma słabość do kabelków, więc jesli wkrótce na forum nie będzie przez pewien czas wpisów Zoltazaby, nie zdziwię się :shock:
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

02 października 2010, 16:49

To, co Erwin gryzie to rzemyki, które były przy moich sandałach, które aktualnie są klapkami :wink:
Erwin upodobał sobie wchodzenie za komputer, za monitor, siadanie na monitorze, itp. Wirtualny kotek nam rośnie :lol:
Co do pojemników, Rysiowa Asiu, dostałam je w gratisie, gdy dłuuugo nie było tych pojemników, które zamówiliśmy. Tak naprawdę dostaliśmy trzy pojemniki, ale jeden daliśmy naszej dr Ani :shock:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

02 października 2010, 20:09

Ale jestem znudzony i naburmuszony ! Jestem król Ryszard I :lol:
Obrazek
Jesli Ci młdzieńcy : Hans i Erwin będą niegrzeczni, dajcie mi znać - zrobię ze smarkaczami porządek 8)
Ps proszę nie zwracac uwagi na stan ściany pod parapetem :oops:
Awatar użytkownika
Jovisia
Posty:4
Rejestracja:29 września 2010, 17:27

02 października 2010, 21:05

Pierwszy dzień w domku :)
Obrazek
U cioci w odwiedzinach
Obrazek
Pierwsza daleka wyprawa Rudego
Obrazek
Pocałunek Ramzesa
Obrazek
Teraz Rudy ma już 5,5 miesiąca :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 października 2010, 08:05

asiarysia pisze:Ale jestem znudzony i naburmuszony ! Jestem król Ryszard I :lol:
Zapomniałaś dopisać, że JESTEM PRZEPIĘKNY!!!
Kurcze poważnie jestem zachwycona Rysiem i chyba teraz rozumiem dlaczego tak długo go ukrywałaś, bo bałaś się porwania ;)
asiarysia pisze:Ps proszę nie zwracać uwagi na stan ściany pod parapetem :oops:
Ty to jesteś wariatka :mrgreen: bo ja tam nic nie widzę!
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 października 2010, 08:07

JOVISIA: Rudzielec przecudny! Zaraz żółtażaba napisze, że o takim marzyła :) (z resztą jak każda z nas)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

03 października 2010, 08:48

To prawda, chcialabym mieć takiego rudzielca....Bardzo lubię koty tego koloru. A Jowisi ma w dodatku białe skarpetki :shock:
Ale ( nie wiem, co na to Justyna :wink: ) chyba nie odważe się na posiadanie czwartego kota :(
Przecież widać po ścianach ( oj widać, widać Asiu), ze to straszni rozbójnicy i niszczyciele :lol:
Asiu, dziekuje za słowa uznania skierowane pod adresem Króliczka( tak nazywam tez Rysia :lol: ) Zaczęłam go pokazywać, po dokoceniu sie Justyny czwartym kotem :wink: Teraz na pewno zrezygnuje z planu porwania Ryska, bo pięć kotów to juz mega hardcore :lol: :lol: :lol:
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

03 października 2010, 10:18

Asiu, nie byłabym taka pewna- HSB ma oooogromną ochotę na main coona :D Więc Rysiu, strzez się :!:
Macie dziewczyny racje, marzyłam o rudym kocie. ale jak patrzę na moje zwyklaczki, to doszłam do wniosku- jedynego słusznego :!: - że to najpiękniejsze kicie na świecie i ŻADEN rudzielec im nie dorówna. Nawet taki karmelowy przystojniak, z białymi skarpetkami jak Rudy Jovisi :P Swoją drogą odkąd jest u nas Erwin, zaczynam doceniać piękno skarpetek :lol:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

03 października 2010, 17:13

Skapretek i podkolanówek! :lol: Bo przednie łapki ubrane są w tzw stopki a tylne w podkolanówki, prawda ?
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

03 października 2010, 17:25

A propos Ryska, szczerze mówiąc zawsze byłam zwolenniczką kotów "dachowych" ( takie tez zawsze posiadałam ). Moje maincoonopopdobne dostałam w prezencie od mojego "nowego" męzczyzny :oops: Nigdy nie przepadał za kotami, ale odkąd zamieszkał ze mną, zakochał sie w nich,a ze jest typem gadżeciarza :roll: sprezentował mi takie "cudaki" Sa to świetne , zrównowazone, inteligentne koty ! Wydaja z siebie róznorodne, przemiłe dla ucha ( nieupierdliwe )dźwieki.Ale uczciwie musze przyznac,ze ich sierśc do megakłopot :shock: Ciągle robią sie im kołtuny, całe mieszkanie i ubrania pokryte są sierścią przypominająca watę :lol:
Takie czy inne, to przeciez koty! Najwspanialsze stworzenia na świecie :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 października 2010, 19:44

Asia popieram - KOTY są the best :D ale nie da się ukryć, że reszta zwierząt (prócz ludziów) tez jest superowska :D
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

03 października 2010, 19:50

Niestety, zupełna racja :(
Co do innych zwierzaków- moja siostra ma od wczoraj rocznego królika. Poprzednim właścicielom zabrakło na karmę. Tak więc my ratujemy koty a siostra pozostałe zwierzaki :wink:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 października 2010, 20:07

HIP HIP HURA dla siostry Justyny!!! ;) a to królik czy króliczka - hmmmm jak to w ogóle się sprawdza u kłapouchów?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości