pies karmi kota, pierwsza myz w zyciu kociat

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kusz1
Posty:1
Rejestracja:20 sierpnia 2007, 16:53

30 sierpnia 2007, 08:38

Oddalem tesciowej malego kotka ktory zaczol ssac mleko od jej psa czy to normalne w naturze czy czary tesciowej?
Wczoraj matka kociat przyniosla do domu zywa mysz i pokazywala malym kiedy koty zaczna same lowic?
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

30 sierpnia 2007, 09:04

Dość często się zdarza, że suka odchowuje kocięta - zwłaszcza w ogrodach zoologicznych, przy odrzuceniu młodych przez mamy - lwice czy inne dzikie koty. Czy w naturze jest to możliwe, trudno powiedzieć, najczęściej chyba młode innego gatunku są zabijane. Kociaki bardzo szybko uczą się polowania, nie wiem kiedy są w stanie samodzielnie upolować mysz, ale 7-tygodniowy kotek potrafi już z powodzeniem łowić ryby :wink:
Awatar użytkownika
owoc granatu
Posty:109
Rejestracja:30 czerwca 2007, 21:05

31 sierpnia 2007, 13:06

skoro mowa o myszach ..... opowiem co u nas wczoraj sie wydarzylo.
nasze koty codziennie przynosza zywe myszy do domu.
wczoraj byl u nas znajomy , siedzial sobie na fotelu a obok na sofie lezaly 2 koty... w pewnym momencie znajomy zaczal glosno krzyczec :shock:

ja sie poderwalam z krzesla , moj maz tez i pytamy go co sie stalo. a on krzyczy : na kolana weszla mi mysz !!!! on sie boi myszy :mrgreen:
chcialam ja zlapac ale moj maz ja sploszyl i biedna myszka uciekla pod biurko :D powiedzialam mu , ze mysz szukala u niego ratunku a on ja brutalnie z kolan zrzucil .....

za chwile wraca kolejny kot z podworka ..... z mysza w pysku . udalo mi sie zabrac mu ta mysz i wynioslam ja na dwor - dalej od domu i wypuscilam .
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

31 sierpnia 2007, 13:34

owoc granatu pisze:biurko :D powiedzialam mu , ze mysz szukala u niego ratunku a on ja brutalnie z kolan zrzucil .....

za chwile wraca kolejny kot z podworka ......
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Lucyfrecja
Posty:53
Rejestracja:19 października 2007, 14:51
Kontakt:

19 października 2007, 16:22

Mam mysz w domu, w klatce. Kotek potrafi godzine siedziec i patrzec w nia, jak w obrazek. Trzeba było zrobic małe przemeblowanie, zeby sie do niej nie dobierał :twisted:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości