Fitmin

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ramzes123
Posty:261
Rejestracja:21 listopada 2008, 21:33

28 kwietnia 2011, 09:32

Robert A. pisze:Tak jak napisała japanisze,Fitmin pod względem smakowym jest wyjątkowy idealny dla niejadków oczywiście normalnych niejadków -nie rozpieszczonych psów,bo na takie okazy i Fitmin nie da rady :wink:

Dowiadywałem się i jest spora szansa na to ,ze Fitmin bedzie sprzedawany w Krakvecie :)

.
O super by było, jeszcze jakaś promocja na "dzień dobry" by się przydała :wink:
hundet

28 kwietnia 2011, 15:58

Byloby super bo faktycznie wracamy do Fitmina:) Nutra prawie w ogóle mu nie idzie. Pies jest rozpieszczony bo jak nie chce jesc, mama gotuje mu kurczaka jak nie chce jesc i miesza. On cwaniak na to czeka.
Tquiba

29 kwietnia 2011, 13:00

Ja właśnie przestawiam sunię z Eukanuby na Fitmina :D
Na razie jesteśmy na etapie mieszania karm, żeby uniknąć sensacji żołądkowych, więc o rezultatach będę mogła dopiero gdzieś za miesiąc napisać. Ale ogólnie też czytałam, że karma jest bardzo dobra i myślę, że to dobry wybór :)
Chrupki wyglądają dużo lepiej niż te z Eukanuby, nie są takie suche tylko takie... apetyczne :mrgreen:
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

22 czerwca 2011, 15:09

Fitmin juz w jest w Krakvecie. :)
Pisałem już wiele na temat tej karmy,ale wspomnę ,że polecam dla niejadków i nie tylko"unikalny ekstrakt wątrobowy na powierzchni każdej granulki gwarantują wyjątkowy smak karmy"to fragment opisu,ale w 100% się z nim zgadzam.
kruczeq46
Posty:3
Rejestracja:03 maja 2011, 17:37

22 czerwca 2011, 16:10

Panie Robercie wie Pan może czemu skład fitmina Medium Performance jest inny niz na stronie producenta tej karmy?? czyzby była jakaś zmiana chodzi mi głownie o ilość % mięsa??Tu dla porównania:
KRAKVET Mączka drobiowa (23,5%), kukurydza, tłuszcz drobiowy, ryż, pszenica, mięso i wątróbka z kurczaka (5,5%), zarodki pszenne, mączka rybna, suszona pulpa buraczana, siemię lniane, suszone wytłoki jabłkowe, drożdże browarniane, olej z łososia, jaja kurze, fosforan monowapniowy, chlorek sodu, fruktooligosacharydy (0,2%), kompleks naturalnych przeciwutleniaczy (0,02%), wyciąg z juki (0,02%)

Strona fitmina
MIĘSO
(41 %) mšczka drobiowa, mięso z kurczaka, mšczka rybna, bulion z mięsa i wštroby
SKŁADNIKI ENERGETYCZNE
tłuszcz drobiowy, ryż, kukurydza, pszenica, pełnoziarnista
LEKKI BŁONNIK
wysłodki buraczane, suszona marchew, wycišg z jabłek
WITAMINY
drożdże piwowarskie, kiełki pszenne, siemię lniane
SKŁADNIKI SPECJALNE
swieże jaja, tłuszcz z łososia, Optimin
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

22 czerwca 2011, 16:22

Widziałem,że mają nowe opakowania natomiast co do składu % nie mam pojęcia czy coś zmienili,najlepiej gdyby ktoś podał skład z nowego opakowania,mozliwe,że na stronie producenta te 41 % to wszystkich wyszczególnionych składników mięsnych.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

23 czerwca 2011, 09:27

Witaminy i minerały używane w produkcji karmy Fitmin są najwyższej światowej jakosci.
Producentem tych suplementów jest OPTIMIN światowej klasy firma (made in USA)wszystkie są bardzo wysoce przyswajalne w formie chelatowej i śmiało dorównują tym użytym np w karmach klasy Biomila i Orijena.
ramzes123
Posty:261
Rejestracja:21 listopada 2008, 21:33

23 czerwca 2011, 09:49

Robert A. pisze:Widziałem,że mają nowe opakowania natomiast co do składu % nie mam pojęcia czy coś zmienili,najlepiej gdyby ktoś podał skład z nowego opakowania,mozliwe,że na stronie producenta te 41 % to wszystkich wyszczególnionych składników mięsnych.
Na pewno zmieniona została cena na wyższą. Szkoda, bo jakość podobna do tych w starym opakowaniu, a cena wyższa.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

24 czerwca 2011, 14:03

Jest promocja w Krakvecie na Fitmina,dodatkowo suplementy Fitmin gratis a jak pisałem wcześniej jakość suplementów i ich przyswajanie na bardzo wysokim poziomie :)
anulkac
Posty:148
Rejestracja:20 stycznia 2011, 23:04

25 czerwca 2011, 00:01

Heloł,
mam prośbę, czy ktoś może wie jak dawkować karmę Medium? Szukałam, szukałam i tylko pisze, że podaje się na oko i trzeba obserwować psiaka.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

25 czerwca 2011, 08:01

Dawkowanie jest na opakowaniu, :)
Często zwracam uwagę ,żeby tak bardzo nie ufać temu co jest napisane o dawkowaniu i prawda jest taka,że wszystkie firmy powinny napisać ,że dawkowanie zależy od temperamentu psa,tego czy jest kanapowcem,czy sportowcem.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

25 czerwca 2011, 14:41

ramzes123 pisze:
Robert A. pisze:Widziałem,że mają nowe opakowania natomiast co do składu % nie mam pojęcia czy coś zmienili,najlepiej gdyby ktoś podał skład z nowego opakowania,mozliwe,że na stronie producenta te 41 % to wszystkich wyszczególnionych składników mięsnych.
Na pewno zmieniona została cena na wyższą. Szkoda, bo jakość podobna do tych w starym opakowaniu, a cena wyższa.
Bardzo dobre ceny przy zakupie 2x15 kg Maintanace Maxi 199zł-Według mnie super cena za dobrą jakościowo karmę.
ramzes123
Posty:261
Rejestracja:21 listopada 2008, 21:33

25 czerwca 2011, 20:05

Robert A. pisze:
ramzes123 pisze:
Robert A. pisze:Widziałem,że mają nowe opakowania natomiast co do składu % nie mam pojęcia czy coś zmienili,najlepiej gdyby ktoś podał skład z nowego opakowania,mozliwe,że na stronie producenta te 41 % to wszystkich wyszczególnionych składników mięsnych.
Na pewno zmieniona została cena na wyższą. Szkoda, bo jakość podobna do tych w starym opakowaniu, a cena wyższa.
Bardzo dobre ceny przy zakupie 2x15 kg Maintanace Maxi 199zł-Według mnie super cena za dobrą jakościowo karmę.
O tak, taka cena jest super.
Gość

04 grudnia 2011, 21:58

Jeśli ta karma jest tak smakowita, to istnieje ryzyko jeśli pies w niej zasmakuje, że później nie będzie chciał jeść innych karm suchych? :)
czarno_czerwona
Posty:184
Rejestracja:19 sierpnia 2011, 15:10

04 grudnia 2011, 22:07

Kazdy woli lepsze. ale myśle ze u mojego psa to bez roznicy pochłonie cokolwiek co wyląduje w misce. :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości