Roznica w granulkach NUTRA GOLD Salmon & Potato

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

aga_wawa
Posty:28
Rejestracja:09 grudnia 2007, 19:25
Kontakt:

18 stycznia 2012, 19:51

Witam.
Pisze z pewnym problemem, ktory pojawil sie wczoraj. Od miesiaca podaje suce nowa (dla nas) karma NUTRA GOLD Salmon & Potato Adult Dog Z karmy bylam zadowolona (zakupilam maly worek 3 kg na probe), wiec postanowilam tym razem kupic juz 15 kg, ale w innym sklepie (przypadek). To co zobaczylam bardzo mnie zaskoczylo. Okazalo sie, ze ta karma ktora przyszla wyglada ZUPELNIE inaczej niz poprzednia (maly worek). Jak to mozliwe? Ktora karma jest prawdziwa?
Na obecnym worku napisane jest made in USA, nie mam niestety juz malego worka, zeby sprawdzic.
Granulki ciemne pochodza z duzego worka zakupionego wczoraj, granulki jasne byly kupione wczesniej

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

19 stycznia 2012, 09:25

Ogromna róznica w wyglądzie -dziwne napisz do importera co się dzieje.
aga_wawa
Posty:28
Rejestracja:09 grudnia 2007, 19:25
Kontakt:

19 stycznia 2012, 19:38

Mail poszedl wczoraj, mam nadzieje, ze odpisza. Suka tamta (jasna) karme juz konczy, ale troche obawiam sie kolejnego zakupu tej karmy, a szkoda bo chyba sucz ja niezle przyswaja.
egusia
Posty:31
Rejestracja:11 stycznia 2011, 17:27

20 stycznia 2012, 15:26

hmm... podobna sytuacja była z Arionem. Zapach i kolor był różny w opakowaniu 3kg a 15kg a i w składzie 15kg była pszenica a w 3 jej nie było... :roll:
Awatar użytkownika
aneczka78
Posty:2
Rejestracja:21 stycznia 2012, 02:14

21 stycznia 2012, 03:11

Witam wszystkich forumowiczów, jestem nową użytkowniczką ale długo śledzącą to forum.
Ja ostatnio miałam podobną sytuację ale z karmą TROVET LRD w wagowo tych samych workach tj.3 kg. Jedne granulki były większe, jaśniejsze i bardzo kruche, a te drugie ciemne, małe i dużo twardsze. Zapachem też się różniły. Jedynie co zauważyłam to różnice w opisie na opakowaniu. Granulki te ciemniejsze i mniejsze z boku opakowania miały napis Produced in EU. W tych drugich takiej wzmianki nigdzie nie zauważyłam. Dodam, iż okres przydatności do spożycia był podobny (różnica jednego miesiąca) do grudnia 2012. Niestety nie mam już tych jaśniejszych granulek, bo mogłabym wrzucić zdjęcie porównywalne. A różnica była ogromna. Ale na całe szczęście mój piesio nie grymasił i jakiś większych sensacji jelitowych nie było. Teraz zamówiłam i otrzymałam worek 12,5 kg z opisem na opakowaniu Produced in EU ale jeszcze do niego nie zaglądałam ponieważ zostało nam jeszcze około 2kg z poprzedniej dostawy.
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2012, 00:51 przez aneczka78, łącznie zmieniany 1 raz.
aga_wawa
Posty:28
Rejestracja:09 grudnia 2007, 19:25
Kontakt:

21 stycznia 2012, 12:03

No wiec mi tez sie wydaje, ze jednym slowem - dostalam podrobke. A gdzie kupilam mniejsze opakowanie jasniejsze chrupki? w KRAKVET...i tym samym podziekuje i juz zakupow u nich nie zrobie.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości