Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ixio

14 sierpnia 2013, 09:57

Możesz wypróbować TASTE OF THE WILD High Prairie Canine jak z Orijenem idzie słabo albo - jakiegoś Applawsa.
Pamiętaj tylko że jeśli przestawiasz psa na karmę wysokomięsną to organizm psa musi się przyzwyczaić to "nowego" trawienia i może to trochę potrwać - oczywiście nie każdy.
cyntykpl

14 sierpnia 2013, 12:14

Czyli to kupkowanie - to normalne? Po jakim czasie się to ustabilizuje?
ixio

14 sierpnia 2013, 12:31

a ile już podajesz Orijena? myślę że do 2 mc powinno ustąpić jeśli powodem jest przestawienie - bo równie dobrze pies może źle tolerować jakiś składnik w Orijenie (ten akurat ma ich dużo).
Gość

14 sierpnia 2013, 13:19

A co myśłisz o karmie hills'a?
AlicjaeR
Posty:20
Rejestracja:22 września 2009, 22:15
Lokalizacja:Polska

14 sierpnia 2013, 13:42

Która z Taste of the Wild nadaje się dla psa z ,,ciałkiem ,,
ixio

14 sierpnia 2013, 22:27

Gość pisze:A co myśłisz o karmie hills'a?
Kukurydza, soja, gluteny - więc jak dla mnie - NIE.

Dwa tygodnie to zdecydowanie za krótki okres czasu - mieszasz karmę z starą? czy pies odstał od razu Orijena...? o to tez ma znaczenie..
ixio

14 sierpnia 2013, 22:34

AlicjaeR pisze:Która z Taste of the Wild nadaje się dla psa z ,,ciałkiem ,,
Wetlands lub High Prairie - mają najmniej węglowodanów - ale nic nie zastąpi ruchu i ograniczenia dawki pokarmu :wink: .
AlicjaeR
Posty:20
Rejestracja:22 września 2009, 22:15
Lokalizacja:Polska

14 sierpnia 2013, 22:48

ixio pisze:
AlicjaeR pisze:Która z Taste of the Wild nadaje się dla psa z ,,ciałkiem ,,
Wetlands lub High Prairie - mają najmniej węglowodanów - ale nic nie zastąpi ruchu i ograniczenia dawki pokarmu :wink: .
ruch ma a mniej jeść już dać nie mogę Orijena dostawał 25 dkg , teraz Forzy dostaje 30 dkg
ixi

15 sierpnia 2013, 11:01

to może warto przebadać psa? tarczyca, cukrzyca - skoro je niewiele a jednak nie traci na wadze :(.
Rikula
Posty:143
Rejestracja:09 września 2012, 22:38

15 sierpnia 2013, 14:32

tracershy pisze:Może się ktoś wypowiedzieć na temat karmy Kingsmoor? Ktoś tu wyżej o niej pisał. Jestem teraz w Danii i wędrując po sklepach zoologicznych widzę, że ta karma jest tu bardzo popularna, bo właściwie jest w każdym sklepie. Na oficjalnej stronie przeczytałem, że jest to duńska firma i w skandynawii cieszy się dużą popularnością.
Swoją adoptowana sunię karmię Kingsmoor i o innej słyszeć nie chcę ,zresztą tak jak i ona .Karma jest wyśmienita i pachnąca zwłaszcza ta z rybą .Dostaje dla seniora i własnie ta rybną. Do tej pory nie chciała jeść żadnej ,patrzyła tylko za dotowanym jedzonkiem(utyła) , teraz to się zmieniło ,wcina Kingsmoor aż milo (schudła ) :) Opakowania 12 kg mają duże chrupki ,4 kg małe ,rybna natomiast nie dużo, ale jeszcze troszeczkę mniejsze.I co najważniejsze -qupki małe ,normalnej konsystencji ,strawione , nawet co drugi dzień .Sunia szczęśliwa i radosna . Opakowanie porządne z suwakiem aby karma nie wietrzała ,
POLECAM .
Pola45
Posty:4
Rejestracja:16 sierpnia 2013, 12:16

16 sierpnia 2013, 12:22

Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o karmie [url=http://XXXXXXXXXXXXXX,karma-dla-psa-arion-friends-bravo-croc-3kg.html]Arion Friends[/url] lub karmy z ofert Acana jeśli chodzi o suche karmy. No i chyba też dobre są te popularne np. Pedigree.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

16 sierpnia 2013, 16:14

Acana to Acana a reszta wymienionych to tragiczna pomyłka.Z A riona jeśli w ogóle to tylko linia Premium
Gość

16 sierpnia 2013, 16:16

Pola45 pisze: No i chyba też dobre są te popularne np. Pedigree.
Komu zachwalasz takie badziewie , nafaszerowane śmieciami i chemią ?
adzix
Posty:1
Rejestracja:20 sierpnia 2013, 09:30

20 sierpnia 2013, 09:32

Szukam dobrej karmy dla starszego małego pieska, który ma problemy z nogami :) z góry dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości