Sucha karma a witaminy!!!!

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

RaDaR_CoCo
Posty:8
Rejestracja:01 września 2005, 06:51
Lokalizacja:Kraków - NH
Kontakt:

01 września 2005, 06:55

Witam jestem na tym forum nowy i mam odrazu pytanko jeszcze do niedawna mój 3 - miesięczny Borys ( wyżeł) karmiony był jedzonkiem gotowanym pózniej wskoczył na suchą Ekanube a teraz przerzuciłem go na Acane ( troszkę tańsza od Ekanuby) ale wracając do pytania czy przy suchym nalezy dalej stosować witaminy z fosforanem tz mam taki w proszku + 12 witamin a wiadomo przy suchym problem z rozmieszaniem tego z posiłkiem a na innym forum wyczytałem że nie nalezy mieszać suchego z witaminami jak to w końcu jest i ewentualnie prosze o podanie nazwy witamin jakie mam kupić np w tabletkach z góry wielkie dzieki
andrzejeq43
Posty:87
Rejestracja:20 lipca 2005, 23:03
Lokalizacja:Szczecin
Kontakt:

01 września 2005, 19:09

Oczywiscie, ze mozesz podawac witaminy przy suchym, przy Acana jest to wrecz zalecane. Poczytaj jeszcze dokladnie na ten temat, bo wielokrotnie go poruszalismy. Bez problemu znajdziesz jakie witaminy podawac, sa rozne, przejrzyj krakvetowa oferte, jest wystarczajaco duza zeby cos wybrac. Przy Acana wszyscy tu obecni od jakiegos czasu z Bogusiem na czele, odpowiedzieliby Ci ze podawac witaminy w polowie zalecanej dawki jako uzupelnienie tego co zawiera Acana. Ja tak wlasnie robie, Boguś tez i pewnie wielu innych.
Pozdrawiam i witam na forum.
boguś

01 września 2005, 19:20

Po witaminach w proszku mój pies miał zaczerwienioną skórę,teraz podaję acanę plus połowę dawki w tabletkach ( tabletki mikita multi vit canis maxi) i na razie wszystko jest ok
RaDaR_CoCo
Posty:8
Rejestracja:01 września 2005, 06:51
Lokalizacja:Kraków - NH
Kontakt:

02 września 2005, 09:39

dzięki kupiłem witaminki w tabletkach wg opakowania zalecane jest 1 przy 5 kg ale ze piesek wazy około 7 daje mu 1 szt
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości