Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Gość

23 listopada 2013, 11:58

MB1910 pisze:Ja daję swojemu psu karmę Royal Canin i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.
Szkoda tylko , że pies nie jest zadowolony z tego wyboru .
Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

23 listopada 2013, 12:41

Gość, a może zamiast napisać tak beznadziejnego posta wytłumaczysz dlaczego to jest kiepska karma. Bez sensu jest takie pisanie jak to robisz. Są ludzie, którzy zwyczajnie nie widzą, że RC jest drogim badziewiem i trzeba to im wytłumaczyć.
Gość

23 listopada 2013, 14:00

Snedronningen pisze:Gość, a może zamiast napisać tak beznadziejnego posta wytłumaczysz dlaczego to jest kiepska karma. Bez sensu jest takie pisanie jak to robisz. Są ludzie, którzy zwyczajnie nie widzą, że RC jest drogim badziewiem i trzeba to im wytłumaczyć.
Ponieważ już wielokrotnie na tym forum była poruszana "wartościowość " tej karmy ! Na beznadziejny post MB1910 , odpowiada się w ten sam sposób !Dlaczego w takim razie nie chcesz uzasadnienia od autora postu dlaczego jest tak zadowolony z takiego wyboru !
TomaszG81

24 listopada 2013, 11:22

eleonora29 pisze:Wydaje mi się że w sklepach internetowych można znaleźć dużo bezzbożowych i dietetycznych karm dla seniorów.
Nazw nie wymienię bo mam młodego psa i raczej nie interesowały mnie karmy dla seniorów,ale warto poszukać w necie.
zobacz sobie karmę essential przy czym potraktuj to proszę tylko jako informacje, gdyż sam tej karmy nigdy nie miałem a przypomniałem sobie o niej kiedy przeczytałem twoje pytanie :)
TomaszG81

24 listopada 2013, 11:40

Jezu przepraszam Cię Eleonora!to miało być odpowiedź dla tracershy odnośnie jego zapytania o karmę dla seniorów!
eleonora29
Posty:97
Rejestracja:17 września 2013, 19:40

24 listopada 2013, 19:26

Teraz jest tyle karm,że można dostać zawrotu głowy i ciągle wchodzą nowe. Teraz nowość na rynku karm to angielska o nazwie Simpsons ,ma dosyć ciekawy skład, czy ktoś może karmi nią psa,no i ciekawe jakiej wielkości są granulki?
tracershy
Posty:442
Rejestracja:31 lipca 2011, 10:58

24 listopada 2013, 20:28

Też mnie ta karma interesowała, skład z pozoru wygląda ładnie, ale tak naprawdę nie ma w nim mowy o mięsie. Mamy kurczaka bez kości, suszonego kurczaka, łososia bez ości, suszonego łososia, suszoną białą rybę i suszonego indyka, ale w żadnym miejscu nie pojawia się słowo mięso. Na dobrą sprawę możemy mieć karmę w której są same odpady.
tracershy
Posty:442
Rejestracja:31 lipca 2011, 10:58

24 listopada 2013, 20:38

Tak mnie zastanawia pewna kwestia dotycząca porównania składu psich i kocich karm applaws. W kocim applawsie mamy suszone mięso drobiowe i świeże mięso z kurczaka. Z kolei w applawsie dla psów w składzie podany jest kurczak 65%(z suszonego kurczaka) i mielone mięso kurczaka 9%. Jak to rozumieć? Wychodzi na to, że ta sama firma używa lepszych skladników w karmach dla kotow i gorszych, odpadow w psich :?
eleonora29
Posty:97
Rejestracja:17 września 2013, 19:40

25 listopada 2013, 10:40

Dzięki,w tej sytuacji odpuszczę sobie Simpsona. A co do applawsa kupiłam parę małych puszek suni i nie chce nawet ruszyć tej karmy,trochę mnie to dziwi bo zawsze puszki mięsne wcinała ze smakiem,chyba coś musi być nie tak z tym mięsem. Ostatnio bardzo jej smakowała mokra karma naturediet,a najbardziej indyk z królikiem.
maksfox
Posty:1
Rejestracja:25 listopada 2013, 12:22

25 listopada 2013, 12:31

Witajcie, chciałbym się dowiedzieć jaką suchą karmę doradzicie dla szczeniaka 3 miesięcznego mieszańca yorka z kundelkiem. Piesek będzie mały , gdzieś pewnie maksymalnie do połowy piszczela.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

25 listopada 2013, 18:57

maksfox pisze:Witajcie, chciałbym się dowiedzieć jaką suchą karmę doradzicie dla szczeniaka 3 miesięcznego mieszańca yorka z kundelkiem. Piesek będzie mały , gdzieś pewnie maksymalnie do połowy piszczela.
Podam Ci karmę którą osobiście bym podał na Twoim miejscu http://www.krakvet.pl/nutra-gold-puppy- ... -6574.html
tracershy
Posty:442
Rejestracja:31 lipca 2011, 10:58

25 listopada 2013, 20:22

Robercie, a co ty myślisz o tym co napisałem we wcześniejszym poście na temat różnicy w skladzie karm applaws dla kotów i psów? Napisałem też do dystrybutora, jestem ciekaw co odpiszą.
ma_ko
Posty:3
Rejestracja:26 listopada 2013, 17:57

26 listopada 2013, 18:02

Jak z perspektywy czasu oceniacie karmy Orjin?

Ja jestem przekonany do karm bez zbożowych. i testujemy z psiakiem Orjina i może ktoś się podzieli jak to wyglądało...

Podaję Puppy Large.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

26 listopada 2013, 18:31

tracershy pisze:Robercie, a co ty myślisz o tym co napisałem we wcześniejszym poście na temat różnicy w skladzie karm applaws dla kotów i psów? Napisałem też do dystrybutora, jestem ciekaw co odpiszą.
Jeśli to prawda to ewidentnie producent robi sobie żarty z linii dla psów.
tracershy
Posty:442
Rejestracja:31 lipca 2011, 10:58

27 listopada 2013, 10:09

Na stronie dystrybutora pisze w skladzie, że jest suszone mięso drobiowe, ale już w zooplusie jest kurczak. Zooplus przetlumaczył sklad dosłownie. Było by niefajnie gdyby psy były przez firmę traktowane po macoszemu. W końcu karmy dla kotów mają jedne z najlepszych na rynku i mogliby trzymać poziom też przy psach.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości