Karmadla ON

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Kris1
Posty:2
Rejestracja:13 października 2006, 09:52
Lokalizacja:Kraków

13 stycznia 2007, 10:16

Witam wszystkich serdecznie!
Jest to mój pierwszy post na tym forum i myślę, że nie zostanie on bez odpowiedzi. Problem mam z trafnym wyborem karmy dla mojego owczarka. Jest to sześciomiesięczna sunia, która na początku była karmiona royalem maxi babydog, potem przeszedłem na royala german junior.I do tej pory było wszystko ok. Szukając oszczędności zmieniłem germana na maxi junior (też royala). I tu oprócz strasznych i często puszczanych "bączków",kupki stały się wolniejsze. Namawiany przez sprzedawcę zmieniłem maxi juniora na Brit. Przechodziłem na wszystkie wspomniane karmy stopniowo, wycofując poprzednie. Tak było i tym razem. Ale po Bricie moja sunia ma luźne stolce. Często po zrobieniu pierwszej kupki za parę metrów jeszcze coś tam zrobi. Nie jest to biegunka, wypróżnia się regularnie. Trwa to już 2 tygodnie a ja szukam dobrego rozwiązania. Najlepiej przyswajała germana, ale ta cena! Wiem,że muszę zrezygnować z Brity, ale co dalej? Nie chcę eksperymentować w nieskończoność. Co możecie mi doradzić?
Ale się rozpisałem jak na pierwszy raz,sorry.
Pozdrawiam z wietrznego dziś Krakowa
Adamo_23

13 stycznia 2007, 16:45

Brit to slaba karma, wielu psom nie sluzy. Royal tez wcale nie jest taki super, ma m.in. sztuczne konserwanty i zawiera soje. Ja ze swej strony (sam mam ONka) polecam Nutre Nuggets i Proformance, bardzo dobre karmy i za rozsadne pieniadze.
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

13 stycznia 2007, 18:46

Jeśli jesteś zainteresowany to mogę podrzucić Ci na PW adres do bardzo dobrych karm za bardzo dobrą cenę :wink:
shamrock
Posty:80
Rejestracja:22 maja 2006, 09:19
Lokalizacja:Katowice/Kraków

14 stycznia 2007, 17:12

czy ja z ciekawosci tez mogę prosic o linka?
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

14 stycznia 2007, 17:47

Poooleciało do wszystkich zainteresowanych :wink:
MarcinS
Posty:1
Rejestracja:28 września 2006, 09:59

14 stycznia 2007, 20:22

Osobiście pocelam Bewi - doga, sam mam ONka w identycznym wieku i karma bardzo dobrze sie sprawdza a cena jest przystępna.
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 13:56

Ja rowniez polecam Proformance.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 52 gości