MOJ SUBIEKTYWNY RANKING KARM WG JAKOSCI

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 14:29

EVE81

Wybacz ale nie zgodze sie z Toba, kazdy ma prawo do swojej opinii.

Bosch napewno nie rowna sie jakosciowo karmie Belcando.
Jest duzo gorszy od niej.
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 14:31

harpia i jeszcze jedno.

To ze Twoj pies ma diete odchudzajaca tez jest spowodowane choroba, czyli zla przemiana materii a to juz choroba, bo cos nie tak wtedy w organizmie psa pracuje.
zdrowy pies nigdy nie bedzoie otyły.
No chyba ze nie zapewniasz mu wystarczajacej porcji ruchu dziennie, ale to juz twoja wina.
Awatar użytkownika
boguś
Posty:220
Rejestracja:20 września 2006, 18:11
Lokalizacja:Zielona

26 stycznia 2007, 15:10

Wypowiem sie o Eukanubie ta karma ma tak samo dużo zwolenników jak i przeciwników,a tak ogólnie to ranking ten jest stworzony,przez jedną osobę według jej doświadczeń i tak trzeba go traktować.Ja według moich to jedynie eukanubę przeniósł bym w odwrotne miejsce,obok Royala
Pozdrawiam :D
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 15:46

boguś nareszcie sensowna odpowiedx bez jakichs niepotrzebnych emocji w stosunku do drugiej osoby.
Uczcie sie od tego uzytkownika.
Pozdrawiam.
harpia
Posty:219
Rejestracja:28 marca 2006, 07:34
Lokalizacja:Libiąż

26 stycznia 2007, 15:50

lwasikowski pisze:harpia i jeszcze jedno.

To ze Twoj pies ma diete odchudzajaca tez jest spowodowane choroba, czyli zla przemiana materii a to juz choroba, bo cos nie tak wtedy w organizmie psa pracuje.
zdrowy pies nigdy nie bedzoie otyły.
No chyba ze nie zapewniasz mu wystarczajacej porcji ruchu dziennie, ale to juz twoja wina.
Możesz mi pokazać swój dyplom weta?
Nie znasz psa, nie wiesz przez co przeszła, nawet nie wiesz ile ma lat i jakiej jest rasy, nie znasz mnie i mojego podejścia do zwierząt więc z łaski swej zaprzestań wysuwania wniosków, jakie akurat dla Ciebie są wygodne.

Jasnowidz się znalazł :twisted:
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 16:05

wiesz co? Smieszy mnie Twoja zlosc. Wyladuj sie na kim innym.
Zadne wnioski nie sa dla mnie wygodne bo kocham zwierzeta, i nie chce aby jakiekolwiek cierpialo przez chorobe.
Pisalem tylko ze na podstawie tego co piszesz napewno Twoj pies nie jest co konca zdrowy i mam racje.

A Ty jesli boisz sie o to zapytac weterynarza tutaj, to Ty jestes tchorzem.

Nikt poza tym nie mowil ze mam dyplon lekarza weterynarii, ale Twoj pies nie jest zdrowy jesli wymiotuje po tych karmach i koniec.

Taka jest prawda wiec odpierdziel sie ze swoimi wnioskami, lepiej zadbaj o swojego psa glupia babo!!!!!!!!

IGNORUJE TWOJE WYPOWIEDZI
Gość

26 stycznia 2007, 16:15

Co do karm to mozesz sobie pisac praktycznie co chcesz, kazdy moze miec swoje zdanie i swoje doswiadczenia. Ale styl w jakim piszesz, jezyk, zwracanie sie do drugiej osoby gdy ma odmienne zdanie do twojego, to po prostu zenada i chamstwo.
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 16:19

Gosc wypchaj sie
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 16:24

taki juz jestem.
Mowie otwarcie co mam na mysli i jak chce. a nie jakies pitu pitu srutu tutu. Nie jakies cieple kluchy. Mowie o kims co mysle a komu sie to nie podoba to niech sie zamknie albo w.....
Niech zyja tacy ludzie jak DODA itd.

CIAO
Gość

26 stycznia 2007, 19:23

lwasikowski pisze:harpia- i jeszcze jedno. Jesli Twoj pies wymiotuje po takich karmach jak Hills, Royal Canin czy Eagle Pack to napewno nie jest to wina karmy, lecz cos jest z nim nie tak
A dlaczego Ty ze swoim nie przejdziesz się do lekarza skoro wymiotował po Eukanubie? Poza tym stawianie Eukanuby za Britem i Puriną Dog Chow bo akurat nie służyła Twoim psom to jakieś nieporozumienie. Poczytaj tutaj http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=135 wypowiedzi p. Jarka na temat Eukanuby zanim napiszesz podobne bzdury.
Ten Twój ranking nie jest subiektywny - jest bardzo subiektywny, a zatem ma zastosowanie tylko do Twoich psów i jako taki jest bez sensu.
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 19:49

Przeczytaj sobie wypowiedz bogusia kilka postow wyzej. Zgodzil sie z moim rankingiem co do wiekszosci oprocz Eukanuby.

Ja tez napisalem w pierwszym swoim poscie u gory ze Eukanuba jest dobrej jakosci karma, ale daja ja na samym koncu, bo mojemu psu nie sluzyla.

Wiec nie mow mi odnosnie Eukanuby oczywistych rzeczy, bo sam napisalem wyzej ze jest dobrej jakosci. A ze raning jest subiektywny wiec opisalem karmy na podstawie wlasnego doswiadczenia. I guzik mnie obchodzi czy sie ktos zgadza z nim czy nie!

A tak a propo jak dobrze poszukasz na roznych forach dogomania itd. to znajdziesz opinie ludzi co do Eukanuby, ze ich psom tez nie pasowala.
Wiec nie jestem odosobnionym przypadkiem. Trzeba tylko dobrze poszperac.
Jesli nie chce Ci sie zadac trudu to Ci moge znalezc takie posty.

A tak wogole to w badaniach Eukanuby wykorzystywali zywe zwierzeta jako kroliki doswiadczalne wiec ja olewam ta karme.

Gdybys wiecej czytal postow na fachowych stronach a nie gadal tyle to bys wiedzial. Bo bylo swego czasu duzo o tym.
harpia
Posty:219
Rejestracja:28 marca 2006, 07:34
Lokalizacja:Libiąż

26 stycznia 2007, 19:59

A Ty jesli boisz sie o to zapytac weterynarza tutaj, to Ty jestes tchorzem.
A po co mam pytać jak doskonale wiem czemu tak było, nie jesteś alfą i omegą, żeby mi coś kazać, jestem na to za stara.
Mój pies jest doskonale prowadzony przez mojego weterynarza, a żaden szanujący się wet nie będzie na ŚLEPO stawiał diagnozy, bez możliwości zobaczenia psa, dokształć się.
Znam swoje zwierzaki na wylot i żaden lwasikowski nic tu nie zmieni, może faktycznie masz zdolności telepatyczne?
Mądrzejsze jajko od kury.

Lubisz sobie pospamować i tyle, Twoje tematy nic sensownego nie wnoszą, każda osoba, która ma minimum wiedzy o żywieniu konkretnego gatunku, potrafi wysunąć wnioski czytając skład karmy, a pisanie "bo to jest cacy a tamto be" można jedynie zbyć uśmiechem.
Adamo_23

26 stycznia 2007, 20:31

lwasikowski pisze:taki juz jestem.
Mowie otwarcie co mam na mysli i jak chce. a nie jakies pitu pitu srutu tutu. Nie jakies cieple kluchy. Mowie o kims co mysle a komu sie to nie podoba to niech sie zamknie albo w.....
Niech zyja tacy ludzie jak DODA itd.

CIAO
Zapomnialem sie podpisac wyzej. Jesli dla Ciebie wypowiedz w ktorej nie ma zadnej obelgi to jest pitu pitu srutu tutu to na prawde zalosna z ciebie osoba. Zreszta widac to po wiekszosci twoich postow. I mi sie nie podoba i wybieram te druga opcje :twisted:.
Adamo_23

26 stycznia 2007, 20:36

A tak a propo jak dobrze poszukasz na roznych forach dogomania itd. to znajdziesz opinie ludzi co do Eukanuby, ze ich psom tez nie pasowala.
Wiec nie jestem odosobnionym przypadkiem. Trzeba tylko dobrze poszperac.
Jesli nie chce Ci sie zadac trudu to Ci moge znalezc takie posty.
Czytam dogomanie i nie tylko i na takich forach znajdziesz o kazdej karmie zle opinie, bo po prostu nie ma idealnej karmy, ktora pasowalaby wszystkim psom.
A tak wogole to w badaniach Eukanuby wykorzystywali zywe zwierzeta jako kroliki doswiadczalne wiec ja olewam ta karme.
Mnie tez sie to bardzo nie podoba, ale to nie jedyna firma ktora tak robi/robila, a inne jesli same nie przeprowadzaja takich badan, to korzystaja z wynikow innych.

[/b]
lwasikowski
Posty:22
Rejestracja:23 stycznia 2007, 17:18

26 stycznia 2007, 20:52

harpia- wlasnie przez takie osoby ktore wiedza najlepiej i nie chca pytac fachowcow czyli weterynarzy, psy sie mecza. Wspolczuje twojemu psu ze ma taka zalosna wlascicielke!
Pewnie chodzisz do jakiegos marnego lekarza weterynarii.
Idz sobie do weterynarza xxxxxx, jedyna xxxxxx, nie lecznica a klinika.
Uprawnienia kliniki dostac to juz cos.
Wiec idz sobie tam to zobaczysz prawdziwych weterynarz a nie jakichs bezsensownych lekarzy.

Wiekszosc osob Ci powie ze sa tam najlepsi weterynarze z calego krakowa. Wiem cos o tym bo pies mojej siostry zerwał sobie wiezadla w nodze biegajac i przeszla z 6 weterynarzy i kazdy inna diagnoze stawial. Dopiero tam na xxxxxxsie wyznali na tym co mu sie stalo i zoperowali odpowiednio

Wiec idz do porzadnego wetka a nie takich beznadziejnych. Wtedy Cie doucza ze jesli pies wymiotuje po karmie to nie wina karmy a zdrowia psa.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości