Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

marzenasiwy
Posty:1
Rejestracja:04 grudnia 2015, 21:29

04 grudnia 2015, 21:53

ja goraco polecam karme Purina ProPlan Medium jest dla doroslych psow w wadze od 10 do 25 kg zawiera bardzo duzo miesa i skladnikow odzywczych, moj pies ktory nalezy do bardzo wybrednych bardzo szybko sie do niej przekonal, obecnie caly czas sie jej domaga, karma jest wystarczalna jako glowny posilek dla psa, mojemu Tofikowi nie burczy w brzuchu czyli jest po niej wystarczajaco najedzony, co przy innych karmach bylo raczej niemozliwe, nie ma zadnych dolegliwosci zoladkowych, jestem z niej bardzo zadowolona
Anna Zaremba

08 grudnia 2015, 19:01

Ja jeżeli chodzi o suche karmy polecam Pedigree Vital. Mam w domu 6 letnią jamniczkę krótkowłosą ,,Myszkę" której kupuje produkty Pedigree i jestem z nich zadowolona. Jeżeli chodzi o karmy suche to mają zarówno dla szczeniaków jak i psów dorosłych które to spełniają normy żywieniowe i dostarczają odpowiedniej ilości kalorii w ciągu dnia.
Anna Zaremba
Posty:8
Rejestracja:08 grudnia 2015, 19:04

08 grudnia 2015, 19:10

Ja kupuje i polecam karmy firmy Pedigree zarówno dla szczeniaków jak i dla psów dorosłych. Karmy dla dorosłych psów Pedigree Vital które kupuje są w rozsądnej cenie a mój pupil je uwielbia. Ponadto zaspokaja on zapotrzebowanie dzienne na witaminy.
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

08 grudnia 2015, 20:17

Anna Zaremba,
czytałaś skład karmy, naprawdę czytałaś co tam jest napisane na opakowaniu :?: :?: :?: jeżeli nie to przeczytaj i nie POLECAJ, nie rób krzywdy przypadkowym osobom nierozeznanym w karmach suchych po wezmą sobie do serca Twoją opinię.
akar
Posty:149
Rejestracja:05 stycznia 2015, 18:43

09 grudnia 2015, 06:14

Pedigree a dokładniej ich ambasadorzy prowadzą akcję w ramach której mają reklamować tę karmę na forach.Stąd wysyp pozytywnych opinii :lol:
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

09 grudnia 2015, 08:09

Dokładnie tak jest to ogólna akcja którą widać na forach jedno wielkie "dziadostwo".
Najwyraźniej firma Pedigriee zatrudniła osoby do reklamowania ich karmy.
Za podobne pieniądze można kupić karmę bez syntetycznych konserwantów, barwników i z większą ilością mięsa.
Anna Zaremba
Posty:8
Rejestracja:08 grudnia 2015, 19:04

09 grudnia 2015, 19:46

wszyscy piszą o innych sprawdzonych karmach bez syntetycznych konserwantów i barwników no i oczywiście z większą ilością mięsa ale dlaczego nikt nie podaje nazw firm produkujących te karmy i produktów no i oczywiście o cenie tego produktu?
Anna Zaremba
Posty:8
Rejestracja:08 grudnia 2015, 19:04

09 grudnia 2015, 19:48

pewnie najlepiej udać się do kliniki weterynaryjnej i zapłacić za karmę ponad 150 zł to byłoby najlepsze ale nie każdego stać na taki wydatek.
Anna Zaremba
Posty:8
Rejestracja:08 grudnia 2015, 19:04

09 grudnia 2015, 19:52

Tutaj wklejam link do strony z karmami Biomil, tymi polecanymi przez weterynarzy, pewnie każdy swoje chwali a ceny z kosmosu!!!! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Trzeba uszanować również czyjąś opinię na dany temat a nie tylko krytykować!
Anna Zaremba
Posty:8
Rejestracja:08 grudnia 2015, 19:04

09 grudnia 2015, 20:04

Firma Pedigree w ofercie ma np karmę mokrą z wołowiną (kawałki w galarecie) gdzie 41% produktu to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w tym 4% samej wołowiny, mojego psa to zadawala.
akar
Posty:149
Rejestracja:05 stycznia 2015, 18:43

09 grudnia 2015, 20:19

Bez urazy, ale lepiej gotować psu niż podać Pedigree, a Ty najzwyczajniej uskuteczniasz reklamę, jak inni co tu byli przed Tobą. Od tego są ambasadorzy :lol:
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

10 grudnia 2015, 11:47

Anna Zaremba pisze:Firma Pedigree w ofercie ma np karmę mokrą z wołowiną (kawałki w galarecie) gdzie 41% produktu to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w tym 4% samej wołowiny, mojego psa to zadawala.

Coś strasznego, aż 4% wołowiny :?: :?: :?: :lol: reszta to skóry, jelita, masa wątroby i to co się da uzyskać z wnętrza zwierza.

Kupuję mięso wołowinę II dla psa i dzienna porcja dla 35 kg psa to 0,60 kg wołowiny jak myślisz ile to % tej wołowiny w w wołowinie i nie ma się co obruszać, że niby jesteśmy przeciwni.

Jeżeli jesteś ambasadorem marki to trudno jakoś zarabiać na życie trzeba, a jeżeli nie i twierdzisz nadal jako właściciel psa któremu to coś podajesz to raczej doczytaj trochę na temat karmienia psów.
Anna Zaremba
Posty:8
Rejestracja:08 grudnia 2015, 19:04

10 grudnia 2015, 13:07

Anna Zaremba pisze:Tutaj wklejam link do strony z karmami Biomil, tymi polecanymi przez weterynarzy, pewnie każdy swoje chwali a ceny z kosmosu!!!! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Trzeba uszanować również czyjąś opinię na dany temat a nie tylko krytykować!

Widzę że ktoś usunął link do strony z cenami który wkleiłam dla zainteresowanych, co za wysokie ceny za karmę 15 kg trzeba zapłacić ponad 230 zł firmy Biomil oczywiście które są tak polecane przez kliniki weterynaryjne
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

11 grudnia 2015, 08:51

Link został usunięty gdyż złamała Pani regulamin forum Krakvetu reklamując inny sklep internetowy .
Wszystkie tego typu linki są usuwane
.
kajka19n

11 grudnia 2015, 16:56

Sucha karma Purina Pro Plan idealnie wpasowała się w jadłospis na widok karmy odrazu się cieszy. Karma zawiera wysokiej jakości kawałki kurczaka utrzymuje błyszczącą sierść, wspomaga stawy.Skład karmy został opracowany przez ekspertów żywieniowych i weterynarzy: "nowoczesna formuła bazująca na najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej żywienia zwierząt". My z Łatkiem polecamy karme w 100 % !!!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości