suplementy

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Gość

12 lutego 2007, 12:51

A karmę satisfaction poleciła mi sędzina międzynarodowa, która sama karmi nią swoje psy
Jezeli ta sedzina to pani W-W, to nie wiem, czy karmi, ale na pewno sprzedaje te karme 8)

Ale to tak na marginesie ;)

A a kwestii lap raczej poradzilabym sie doswiadczonego hodowcy (oczywiscie poza wizyta u weterynarza) - polscy sedziowie potrafia wypisywac takie bzdury w opisach, ze glowa boli.
Awatar użytkownika
mała
Posty:7
Rejestracja:09 lutego 2007, 15:03
Kontakt:

12 lutego 2007, 13:25

Anonymous pisze:
A karmę satisfaction poleciła mi sędzina międzynarodowa, która sama karmi nią swoje psy
Jezeli ta sedzina to pani W-W, to nie wiem, czy karmi, ale na pewno sprzedaje te karme 8)

Ale to tak na marginesie ;)

A a kwestii lap raczej poradzilabym sie doswiadczonego hodowcy (oczywiscie poza wizyta u weterynarza) - polscy sedziowie potrafia wypisywac takie bzdury w opisach, ze glowa boli.
To Pani W-W - i dlatego zakupiłam hills'a :wink: a co do łap - to chętnie bym się poradziła hodowcy - z tym że własnie w przypadku goldenów nie mam kogo - nie znam nikogo kto hoduje tą rasę :? i to właśnie problem
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości