Zapraszamy do testów karm PETVITA!

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Psi Świat

23 stycznia 2017, 17:09

Imię:Toffik
Rasa:Pekińczyk
Wiek:2,5 roku

Dlaczego akurat Toffik miałby testować przepyszną PETVITĘ ? Toffik uwielbia testować różne smaki karm czy też czegoś innego.Nie ukrywam,że Toffik jest wybrednym pekińczykiem.Dlatego myślę,że czas najwyższy spróbować karmę PETVITA.
Emilia Domaros

23 stycznia 2017, 18:09

Beethoven, 4 lata, mieszaniec bernardyna
Nero, prawie 7 lat, kundelek
To właśnie my moglibyśmy zostać testerami karmy Petvita. Aktualnie jesteśmy w trakcie testowania snacków KrakVet, a testowanie karmy to byłoby dla nas większe wyzwanie i ogromna radość! Jedzenie w kółko tej samej karmy staje się powoli nudne, a więc gdyby karma Petvita przypadła nam do gustu, spróbowalibyśmy przerzucić się na nią na stałe.
Bylibyśmy ogromnie szczęśliwy, gdybyśmy zostali testerami tej karmy! :)
rudoszorstkie
Posty:2
Rejestracja:23 stycznia 2017, 18:09

23 stycznia 2017, 18:15

Papi, kundelek, 6 lat - Papi to ruda kulka kochająca spanie i jedzenie. To jej dwa ulubione zajęcia. :P
Szczotek, w typie border terriera, 5 lat - Szczotek to terrier, jest aktywny i kocha biegać. :)
Posiadamy bloga oraz fanpage na Facebook'u.
Sandra BC

23 stycznia 2017, 18:47

Dzień dobry! Zgłaszam swoją kandydaturę do testów! Posiadam trzy wspaniałe psiaki rasy border collie (2 suczki i jednego chłopaka) Ich wiek to Jolly (3lata), Colin 1,5roku), Joy (1rok) To czym się teraz zajmujemy to wystawy i pasienie. Mamy także swojego bloga, stronę www oraz fanpage FB. Gorąco zachęcamy do współpracy! Pozdrawiam Sandra oraz Jolly, Colin i Joy! ;-)
Julia_Jarzabek

23 stycznia 2017, 18:48

Zulus, mops, 12 lat.
Justyna Żmudziak

23 stycznia 2017, 18:57

Chętnie przetestuję karmę u moich piesków. Mika ma 12 lat a Abi 9 miesięcy ;) Dla każdej szukam oddzielnej karmy po pierwsze w związku z różnicą wieku, a po drugie z zapotrzebowaniem. Mikusia(sznaucer miniaturowy) ma chory kręgosłup i karma musi wzmacniać jej mięśnie i stawy, natomiast Abi(border collie) wciąż rośnie i jest bardzo żywiołowym psiakiem :)
Maciej Mechliński
Posty:1
Rejestracja:23 stycznia 2017, 21:48

23 stycznia 2017, 21:54

Jestem szczęśliwym posiadaczem owczarka środkowoazjatyckiego. Jest to suczka. Nazwaliśmy ją MIŁKA. Jest szczeniakiem mającym niecałe 3 miesiące. Testujemy aktualnie najlepszą dla tego psów karmę. Naszym zdaniem, MIŁKA będzie najlepszym testerem karm PETVITA. Wiemy doskonale że te karmy są jednymi z najlepszych. Myślimy, że nasz Azjata będzie idealnym "testerem" tej karmy. Już się nie może doczekać nowego jedzenia.
Arica
Posty:1
Rejestracja:24 stycznia 2017, 10:06

24 stycznia 2017, 10:14

Arica (czyt. Arika), 9 miesięcy, Owczarek Niemiecki
Paulina Półbrat

24 stycznia 2017, 11:39

Witam ! :D Jestem szczęściarą bo posiadam takiego pieska jak Łeska.
Ma ona 3 lata i to nie jest jeszcze za późno na testowanie :*
Mieszaniec ten jest kochany <3 Może nie jest rasowa, ale jedyna w swoim rodzaju :D

Łeska powinna przetestować waszą karmę, dlatego aby wiedziała czy dla niej smakuje czy nie :D
Jeśli przypadnie jej do gustu ( a to jest oczywiste, bo wasze produkty są bomba ! :D )
będę zamawiać jej właśnie te ! <3 Łeska wie co dobre ;) i z chęcią podzieli się z innymi,
swoimi wrażeniami i opinią <3 no cóż zostało nam tylko czekać na wyniki :*
ŻYCZYMY POWODZENIA INNYM - Łeska i jej pańcia <3
malcia12340987

24 stycznia 2017, 15:19

Rega, mieszaniec boxera z amstafem, lat 11.
Testowałam juz rozne firmy niestety moja mała jest juz w podeszlym wieku i nie chce nic jesc. dlatego z mila chcia wyprobowałabym wasza. moze akurat strzal w 10 by byl :) pozdrawiam
Emilia Domaros
Posty:1
Rejestracja:24 stycznia 2017, 15:50

24 stycznia 2017, 15:58

Beethoven, ponad 4 lata, mieszaniec bernardyna
Nero, prawie 7 lat, kundelek

Jedzenie cały czas tej samej karmy staje się nudne. Beethoven i Nero byliby ogromnie szczęśliwi, gdyby zostali testerami tej karmy. Jeśli przypadłaby im do gustu, to będziemy kupować ją częściej ze sklepu KrakVet. Aktualnie testujemy KrakVet Natural Snack, a testowanie karmy to większe wyzwanie, któremu chcemy się podołać! Oferujemy rzetelną recenzję, wzbogaconą dobrej jakości zdjęciami, a może nawet nagramy krótki filmik... :)
Prawdaboli

24 stycznia 2017, 18:11

Jamal, pies w typie Bandog, waga 50 kg 3 lata
Roksi suka w typie pit bull , waga 25 kg
martis40
Posty:1
Rejestracja:24 stycznia 2017, 22:54

24 stycznia 2017, 22:57

polecam karmę.
Magddzia

25 stycznia 2017, 18:53

Jestem Magda. Zgłaszam z największą przyjemnością moich psich przyjaciół : Sonię i Dudusia.
Są to trzyletnie psiaki - kundelki. Piesek wygląda jak czarna owieczka,a sunia jest takim kochanym rudym liskiem , a raczej lisiczką o krótkiej sierści.
Moje pieski zasługują na to, by mogły testować nową , pyszną karmę. Pewnie pytacie dlaczego wg mnie zasługują?
Są to pieski zabrane interwencyjnie dwa lata temu od podłych ludzi przez TOZ w Radomsku. Trafiły do mnie na DT i już zostały, bo bardzo się wszyscy pokochaliśmy. Sunia była już od maleńkiego szczeniaczka głodzona, trzymana dniami i nocami zimą na mrozie -na tarasie. Była też dotkliwie bita i kopana...A gdy zaszła w ciążę- wyrzucono ją na ulicę i groziło jej wywiezienie do lasu i przywiązanie do drzewa ! Sąsiedzi jednak w porę zareagowali. Sunia urodziła martwe szczeniaczki. Kopano ją po brzuchu.
A Duduś ? Duduś został wyrzucony wraz ze swoim rodzeństwem jako mały szczeniaczek na ruchliwą ulicę...Mieszkał przez kilka miesięcy w kartonowym pudle i żywił się na śmietnikach. To cud ,że nie zabił go jakiś samochód jak biegał środkiem ulicy.
Od dwóch lat są szczęśliwe. Bardzo się kochają. Są zawsze razem. Nigdy się nie gryzą.
To one właśnie powinny mieć przyjemność testowania pysznej karmy. W nagrodę za straszne dzieciństwo.
Bardzo je kocham i zależy mi mocno na ich szczęściu. A one będą szczęśliwe, jak będą mogły zjeść coś smacznego.
Napiszę Wam z przyjemnością jak im smakuje nowe jedzonko. Pozdrawiamy Was serdecznie i czekamy na zaproszenie.
Magddzia

25 stycznia 2017, 19:05

Pisząc o Dudusiu i Soni zapomniałam dodać mojego maila
Opisałam ich historię - smutne dzieciństwo.
Są to 3 letnie kundelki, średniej wielkości, zabrane interwencyjnie podłym właścicielom przez TOZ w Radomsku.Trafiły do mnie na DT i już zostały, bo bardzo pokochaliśmy się wszyscy.
One powinny mieć okazję spróbować dobrej karmy i ją ocenić.
Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości