Opinie o karmie PETVITA

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

karolina1110
Posty:1
Rejestracja:26 kwietnia 2017, 10:56

26 kwietnia 2017, 10:57

Z małymi problemami, dopiero możemy napisać recenzję karmy.
Ida dostała do przetestowania karmę PETVITA Adult Large Lamb

smakowitość 10
wydajność 9
zapach 9
funkcjonalność 10

Ida - rasa: nowofundland, wiek: 10msc

Kiedy tylko otworzyłam worek z karmą, Ida od razu była obok mnie. Zapach karmy bardzo ją zachęcił. Za jedną smakowitą kuleczkę robiła różne dziwne sztuczki ;-) Karmę testowałyśmy na spokojnie, odstawiając w tym czasie dotychczas zjadaną przez Idę karmę. Idzie bardzo zasmakowała testowana karma, ta wersja bardzo jej odpowiada. Odjęłam jeden punkt za wydajność, ponieważ Ida szybko zjadała te małe kuleczki karmy i karma szybko ubywala z worka ;-) Zapach jest znośny, nie jest nieprzyjemny a pod tym względem karma również bardzo psiakowi przypadła do gustu a to chyba najważniejsze. No i oczywiście efekty. Ida nie chorowała, zniknęło swędzenie skóry, zniknęła wcześniejsza alergia skórna potwierdzona przez weterynarza i oczywiście ta piękna lśniąca sierść :-) Po karmie sierść psiaka jest taka piękna, lśniąca i miękka jak nigdy do tej pory :-) Polecam zdecydowanie! +za dobry skład!
MArcelina321

19 czerwca 2017, 17:30

Karma PetVita według mojej opinii jest wydajna, worek (chyba 3kg) utrzymał się u nas przez 2-3 miesiące, czyli tak jak inne karmy. Zapach ma intensywny, ale dla psiarza, który rozumie, że karma ma swój zzapach nie jest on uciążliwy. Karma posmakowała mojemu psu, a muszę dodać, że psiak lubi wybrzydzać. Niestety granulki dla mojego 6kg psa były dosyć małe. Nie sprawiało mu to większego problemu, ale innym psom może robić dużą różnicę. Nasza zwykła karma, którą je pies ma ok 1cm długości, a tamte granulki zaledwie 5mm.
Karmę zdecydowanie polecam. Jest smaczna, pies nie ma po niej wzdęć, nie ma problemów z załatwianiem się. Oraz (co jest zdecydowanym plusem u nas) jej smak nie "znudził" się psiakowi szybko.
Burbi
Posty:1
Rejestracja:28 czerwca 2017, 09:17

28 czerwca 2017, 09:30

Petvita z indykiem dla szczeniąt - Jedna z nielicznych karm dla szczeniąt ras małych , które nie zawierają kurczaka oraz zapychających zbóż. Na oba te składniki mój mops ma alergię. Dopiero po Petvicie poprawił się stan skóry, sierści i zaczął robić prawidłowe stolce. Polecam !
malinka_katarinka
Posty:22
Rejestracja:20 grudnia 2017, 19:04

20 grudnia 2017, 19:33

ja jestem bardzo zadowolona!!!!! Pierwszy raz w życiu widziałam mojego psa jedzącego karmę suchą z takim apetytem. Karma jest bezzbożowa i ma sporo mięsa, bo jakieś 60%. Przy zakupie kolejnego worka zakupiłam mokre karmy petvity! Polecam w 100% !!! Jak najbardziej cena odpowiada jakości !
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości