Kiedy zmienić karmę?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

pawel
Posty:17
Rejestracja:11 listopada 2006, 21:19

09 kwietnia 2007, 22:42

Mam suke labradora ktora w marcu skonczyla rok i karmie ja karma Mastery tj. MASTERY PRO Junior Growth - Karma dla młodych psów od 6 tygodnia życia do 12 miesiąca życia. Prosze mi powiedziec czy zmieniac juz karme na np. MASTERY PRO Adult Performance - Kompletna, wysokogatunkowa karma dla aktywnych psów dorosłych. Szczególnie polecana dla psów wystawowych, reproduktorów oraz psów pracujących czy np. na MASTERY PRO Adult Maintenance - Kompletna karma dla psów dorosłych, normalnie aktywnych.
Serdecznie dziekuje za pomoc i pozdrawiam :D
katstan
Posty:7
Rejestracja:22 marca 2007, 10:31

10 kwietnia 2007, 08:58

Jako że labki mają tendencję do tycia ja zmieniłabym na karmę dla psów normalnie aktywnych. Karma dla psów aktywnych może mieć zbyt dużo tłuszczu.
Marzena

10 kwietnia 2007, 12:08

Witam



Tu nalezy sobie zadac pytanie czy pies czy pies biega duzo czy bedziemy w stanie mu tak zminimalizowac dawke by psiak wygladał dobrze a jednoczesnie nie był zbyt gruby i czy jest wystawowy jesli odpowiedzi sa pozytywne to performance jesli negatywne to maitenace.


Warto dodfac ze przy performacne psu przybedzie jeszcze energii i witalnosci...

Dziekuję
Pozdrawiam
Marzena Machnik
Awatar użytkownika
boguś
Posty:220
Rejestracja:20 września 2006, 18:11
Lokalizacja:Zielona

10 kwietnia 2007, 13:51

Dla tak młodego psa podawałbym "zwykłą" karmę nie energetyczną,pies się jeszcze rozwija,powinien o tym zdecydować wet,który go prowadzi,mój dostaje karmę energetyczną,ruchu ma ok 6 godzin dziennie,bez względu na pogodę
pawel
Posty:17
Rejestracja:11 listopada 2006, 21:19

10 kwietnia 2007, 17:49

Czyli jednym slowem karme moge zmienic na inna dla psa doroslego a co do rodzaju to decyzje pozostawic wetowi albo samemu wybrac biorac pod uwage aktywnosc psa?
Pozdrawiam
katstan
Posty:7
Rejestracja:22 marca 2007, 10:31

10 kwietnia 2007, 20:53

raczej sam decyduj. To ty znasz swojego psa najlepiej i wiesz ile ruchu ma na codzień.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 44 gości