ROYAL CANIN owczarek niemiecki....????

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

GRAZIA_P

03 stycznia 2006, 23:14

WITAM :) Czym różni się ROYAL CANIN(pokarm bytowy) od ROYAL CANIN(vet size nutrition)...mam owczarka niemieckiego długowłosego w wieku 6 miesięcy.
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

03 stycznia 2006, 23:59

Ten temat już był- wystarczy poszukać. Te pokarmy różnią się niewiele, vet size nutrition ma minimalne ulepszenia, to zn. więcej witamin, minerałów, ale niewiele więcej niż Royal bytowy. Ja karmię bytowym i wszystko jest ok. Dla ONka półrocznego powinnaś zastosować nową karmę dla młodych ONków, która nazywa się German Shepherd Junior 30. W wieku piętnastu miesięcy przechodzisz na normalnego Royala tzn. German Shepherd Adult 24- mowa cały czaso bytowych karmach, bo w tych wet nie ma jeszcze chyba tej nowej dla młodych ON
Awatar użytkownika
GRAZIA
Posty:6
Rejestracja:03 stycznia 2006, 14:23
Lokalizacja:TYCHY
Kontakt:

04 stycznia 2006, 12:58

Bardzo dziękuję za odpowiedź :D Myślę że skorzystam z podpowiedzi. Teraz mój "MISIEK" był na karmie PURINA PRO PLAN(jagnięcina z ryżem)ale osatnio grymasi więc spróbuję teraz ROYAL.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

09 stycznia 2006, 18:04

Nie ma za co :D . Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zawsze chętnie odpowiem, o ile będę wiedziała
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości