Może ktos ma link do rankingu karm,byl na forum ale znikl

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

redtab
Posty:9
Rejestracja:08 września 2007, 08:30
Lokalizacja:Bochnia

04 października 2007, 21:35

Proszę o informację w jakim kraju produkowany jest Bento Kronen. Z góry dziękuję.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

04 października 2007, 21:52

W Niemczech o ile dobrze pamiętam :D
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

05 października 2007, 07:01

Jest to karma Belgijska, i zawsze produkują ją na miejscu ,nigdy nie wychodzą poza granice kraju.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

02 listopada 2007, 21:14

Przestudiowałam ten ranking i jestem w lekkim szoku...
Co najbardziej mnie zdziwiło... wśród 1* wiekszosc karm Hillsa łącznie z dietami, a także Proplan, Propac, Arion, ANF Advantage kilka rodzajów Eukanuby i RC oraz Pedigree.
Na półce 2* króluje RC i Eukanuba, ale goni je Nutro Choice, Eagle Pack. (generalnie karmy u nas postrzegano jako karmy wysokiej jakości a co za tym idzie bardzo drogie )
Na półce 3* ( i własciwie wydaje się ze od tego poziomu w miarę dobre karmy wg nich się zaczynają ) króuje Nutra Gold, Acana, Franks Pro Gold, Diamond, było CHS,

4* to znów kilka produktów Acany, Canidae, CHS, Eagle Pack,
5* Canidae, CHS puppy,
6* tylko Orijen- wszystkie produkty.
Ale jak wyjasniają- jest on stawiany o półkę wyżej gdyż jego formuła- czyli mięso ( i to ponoć faktycznie 3 pierwsze produkty to miecho-) i brak zbóż, stawiają go w specyfice zywienia psów najwyżej, gdyż pies nie potrzebuje własciwie zbóz jako takich do funkcjonowania, i nigdy w naturze nie żywił się ryżem czy makaronem czy tam jakąs kasza :)

No powiem ze ciekawe te ich badania ...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości